reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ja tez tak myślałam a tu zonk ...2 cykle nic ...to mało wiem ale biorac pod uwage historie myslałam ze bedzie raz dwa ...boje sie czy ta operacja nie spowodowała ze mam jakies zrosty albo coś co przeszkadza ...czas pokaze
 
reklama
Vivienka gratuluje synka :)
A tu dowód
CY to możliwe ze juz jest bułeczka :) No tak zrozumieliśmy
Pięknie nóżki rozstawiają pupkę wyginala ;)
ImageUploadedByForum BabyBoom1415372293.893904.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1415372293.893904.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1415372293.893904.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 75
przy pierwszych maluchach nie myślałam o płci, teraz jakoś tak myślę o dziewczynce,choć i tak będę skakała z radości jak się urodzi czy chłopczyk czy dziewczynka :-)
 
Matik2012 super, a drugie jaki wstydzioch mały zasłoniła się rączkami, pewnie jesteś przeszczęsliwa,a jak się czujesz ogólnie :-D
 
Wspaniale sie czuje dziekuje :)

Cudowne uczucie i na prawdę noe wierzyłam ze moze mi sie udać mieć dziewczynke
A na Koniec to juz buło mi obojętne jaka płeć najważniejsze zeby była dzidzia wiec nagroda przecudowna

Po za dietą to mój maź ma tu prace taka ze jeździ dużo samochodem i jak wiecie tu jest gorąco a w aucie firmowym brak klimy wiec wygrzany był bardzo ;)
No i prawdopodobnie trafiliśmy w sama owu albo ciut po niej

Na dole jest link do mojego wykresu
Był mega dziwny i nie zwiastujących nawet owu :)
 
reklama
Matik super :) ciesze sie ze wszystko jest dobrze I że udało sie z coreczką :)
sylwiamm o tym, ze w owulacje to chłopak a przed to dziewczynak to tylko mit... to by za proste było, zeby tylko odstep determinowal plec, jakby tak było kazdy mialby to co by chcial wiec tu trzeba zrobić coś wiecej niż zastosowac tylko odstep od owulacji ;) Ja ma 2 córki, jedna jest prawdopodobnie 2 dni przed owu a druga w i w owu i przed owu i po owu ;) no i mam 2 dziewczynki ;)
 
Do góry