reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
NASZA MALEŃKA MA SIĘ BARDZO DOBRZE!!!! JEST ZDROWIUTKA, MALUTKA, PRZEPIĘKNA!!!!!

....Unoszę się 2 centymetry nad ziemią :-):-D

STARACZKI NIE PODDAWAJCIE SIĘ, WALCZCIE O MARZENIA - ONE SIĘ SPEŁNIAJĄ! JEŚLI MI SIĘ UDAŁO TO TYM BARDZIEJ WAM SIĘ UDA!!! TO PIERWSZA DZIEWCZYNKA W RODZINIE MOJEGO M. (W LINII TEŚCIA - PIERWSZA OD PONAD 100 LAT)

WYMODLONA I ZAPLANOWANA DZIĘKI WAM! PIRANHIU :********
 
dziękujemy :-)

Będzie ok :-) (kciuk)

Malenka.jpg
 

Załączniki

  • Malenka.jpg
    Malenka.jpg
    13,1 KB · Wyświetleń: 50
Ostatnia edycja:
Hejka! Jeszcze was nie doczytałam ale musiałam szybko znaleźć post małe liski :-)

małe liski
, strasznie się cieszę i po raz kolejny z całego serducha i z całych sił GRATULUJĘ bo zrobiłaś naprawdę bardzo wiele (chyba najwięcej z nas :tak:) by mieć upragnioną córeczkę, niech mała księżniczka rośnie zdrowo ku uciesze zapewne całej rodziny :-) ....i niech szczęki co po niektórym mało życzliwym opadną z wielkim hukiem na podłogę :-D

Daria, siostra powinna sprawdzić w 3 dc LH, FSH, estradiol i testosteron, może też wtedy prolaktynę zaś w połowie fazy lutealnej (czyli w 7 dpo gdy FL trwa 14 dni) progesteron.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry