reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
witajcie!

Mroowka jak testy owu wychodzą? trzymam kciuki za grubaśną drugą kreskę - powodzenia w tym cyklu :)!
Kochana, pik był dzisiaj - więc biorę się za działanie :-) Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i do zapłodnienia dszłoby jutro to termin porodu będzie w dzień urodzin mojego męża - tak jak chciałam ;-) Ale nie zapeszajmy....
Przede wszystkim BARDZO, ALE TO BARDZO GRATULUJĘ CI upragnionej córeczki! Sama mam córeczkę i uważam,że dziewczynki mają w sobie coś wyjątkowego! Kocham ją najbardziej na świecie (teraz staram się o synka dla pełni doznań macierzyńskich ;-))
 
Male liski, nie mogło być inaczej!!! Bardzo się cieszę. Wydaj majątek na rozowe szaleństwo. Proszę zrób zdjęcie miny teściowej. :-D
Piranhu, pytalas dawno temu. Ucho dzisiaj juz nie boli, ale jest zapchane. Nic nie słyszę. Biorac pod uwagę hałas na zewnątrz czuje się wyjątkowo głucha. :-D
Maran, będę trzymać kciuki za wizytę i USG. :tak:
Dorcia, masz imię? ;-) Jak się czujesz?
 
Dziękuję wam i dzięki za kciuki :) Mimo, że już byłam na dwóch usg, po prostu nie dowierzałam, że naprawdę mamy córcie. Potrzebowałam ostatecznego potwierdzenia, że Ona to Ona :-) Może dlatego że od samego początku ciąży pilnowałam się, żeby nie robić sobie zbyt dużych nadziei, żeby cieszyć się po prostu ciążą, też wtedy jeśli usłyszę że będziemy mieli trzeciego chłopca, plus jeszcze miałam naprawdę wewnętrzne przeczucie, że będzie chłopczyk. Ale z chłopcami miałam przeczucie, że będą dziewczyny - tak więc wszystko się zgadza :-D

Kate jak chłopcy? jak przygotowania do Świąt, te w przedszkolu również? Kate cały czas jest Agniesia na tapecie, ale mamy jeszcze kilka imion, plus Alek ma swoje typy :) wczoraj babci opowiadał że widział na usg siostrzyczkę i że ją nazwie Helenka :) Zobaczymy, myślę, że ostatecznie przy porodzie zdecydujemy się

Matik jak u ciebie? Kiedy rodzinka przyjeżdża do was? Pytałaś się o usg - mamy dwa połówkowe, pierwsze było wczoraj, kolejne w 22 tc

Macy jak uda mi się uwiecznić miny na aparacie, na pewno prześlę zdjęcie ;) miała być fota brzuszka!?

Vivienka gdzie ty?!

Lilly, Ilaczek jak czujecie się? Lilly zerknij na priv
 
małe liski gratulacje :) wyobrażam sobie mine twojej tesciowej bo moja to nawet do nadii nie przyjechala jak sie urodzila tylko tesciu :) ona chyba dopiero na chrzciny nie pamietam juz ale pozno przyjechala :)
 
Male liski - GRATULUJĘ!!! Ależ się cieszę :-) to taka wspaniala wiadomość, że marzenia się spełniają :-) A mina tesciowej pewnie będzie bezcenna ;-) niech szczęki niedowiarkow spadaja w dol :p

Mrowkaa - &&& za ten cykl

Maran - powodzenia na USG &&&
 
reklama
Małe liski super że mały był z wami
Moi od początku oglądają filmiki z każdego usg
Moi rodzice sa tak szczęśliwi ze bedzie wnuczka aż Miło a teściowa o dziwo też
To masz połówkowe Oki,
ja mam
19.12 takie profesjonalne a 23.12 wizyta u mojej Dr
No i dziekuje , że pytasz moja rodzinka juz w środę czyli jutro :) i beda aż do 14.01 i zazębia sie z teściową która bedzie od 6.01 szok to bedzie szok

No ale wole teraz niż jak sie dzidzia urodzi mieć gości bo teściowa miała plan przyjechać jak będę w 9 czyli w kwietniu a ja nie dam rady jej obsługiwać ten ostatni czas bedzie dla mnie wystarczająco nerwowy
Zreszta ja cały czas sie boje czy aby na pewno wszystko jest ok i do piero jak dzidzia popuka mnie to mi przechodzi :)

Jestem tak szczęśliwa że jestem juz prawie w 20 tyg a do tego dziewczynka to szczescie nie do opisania i nie sądziłam że moze byc prawdziwe po takim czasie męki


Ach sie rozpisałam :)

Kochana a napisz jaka Jest duża Twoja księżniczka :) i ile wazy :)

Buziaki i napawają sie ta radością :)

Kciuki za staraczki i wasze marzenia sie spełnią &&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Do góry