reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dorcia Alanki tak jak kate... pisze to żywiołowi chłopcy ze swoim urokiem :)i tak jak male liski pisze - To są przystojniacy ;) Mój przed lustrem fryzury układa na piance, żelu haha Ubrania też muszą być extra, ale nie grymasi bardzo przy ubieraniu. Nikt im się nie oprze:) Ja czasem sprawdzam czy mój na żyrandolu nie wisi, bo jest dosłownie wszędzie, jest uparty, chodzi swoimi ścieżkami:) Jest nie ufny do obcych, ale jest tez bardzo wrażliwy przez co łatwo go zranić. Jest inteligentny, na swój sposób potrafi sobie wszystko wytłumaczyć:) Jak u mnie słyszeli że ma być Alanek to było to samo - Tylko nie Alan! To są nie grzeczne dzieci! Nawet ciotka straszyła- że najwięcej spraw karnych u niej w sądzie mają Alany, to dopiero był czaaad:szok: . Skoro najbardziej podoba Wam się Alanek- to tak ma zostać :) to takie połączenie żywiołu z największym skarbem, czyli wymarzone imię dla Twojego synka :)

aljul Mi sie podoba z Syossa jeszcze mix szampana z białym złotem, widziałaś? Cięzko ta farbe kupić, ani u nas, ani w hipermarketach, kiedys raz widziałam w rossmanie, nawet na allegro ciezko dostać, wiec pewnie jakbym zaczeła nia farbowac to znow nie byłoby jej wtedy kiedy by była potrzebna
 
Ostatnia edycja:
reklama
Airfix fajnie ten kolor wygląda ale sama też go nie spotkałam w sklepie - tak się zastanawiam czy to nie jest ten odcień od którego zaczynałam farbowanie (to było około 3 lata temu) i który mi bardzo przypadł do gustu
 
dobry wieczór dziewczyny...

nie chcę pisać tutaj co u mnie , napisałam parę słów na grupie...........

Trzymam mocno kciuki za wszystkie starające się przyszłe lub obecne mamusie
za nasze Brzuchatki && za szczęśliwe rozwiązanie w terminie :*
 
aljul No właśnie, cięzko go zdobyć, zawsze jak patrze na niego na pólce to mam ochotę wziąść, ale potem myśle- gdzie ja za 2-3 miesiace kupie nowe opakowanie ;) A z ciemnych naturalnych blondów mi przypadła jedna farba - Loreal kolor 7.1 Island, bo po innych farbach w tym kolorze mam zielone refleksy ;) a po tym Lorealu nie, i kolor jest taki chłodny, fajny :) Na pierwszym opakowaniu ( starym ) ten kolor był przedstawiony idealnie, jako taki chłodny ciemny blond, a jak zmienili pudełko to tam taki kolor pokazany troche ciepły, albo za brązowy- a wcale taki nie jest :) Jak mi sie gdzies uda znaleść stare zdjecie z włosami w tym kolorze to Ci pokaże

Justi_ :*
 
hej dziewczynki ...
mnie z blondów najbardziej odpowiada taki : [h=3]Farba LOREAL Casting Creme 1010 lodowy blond... jest taki w sam raz ...jak dla mnie [/h]
strasznie mi sie dziewczyny ciagnie cykl przy tym castagnusie ...najgorzej ze za 10 dni M przyjeżdza i miałam zaczynac nowy cykl starankowy ...a czuje ze owu bedzie tuz przed jego przyjazdem i nici z tego ... :( a wyjedzie zanim nastepne mozliwości bedą ...zdołowałam sie nie ukrywam :(
 
Anufifi to zawsze tak jest... jak sie tylko obserwuje to wszystko jak w zegarku a jak przychodzi do staran to wszystko sie rozregulowuje... :( u mnie tak samo bylo... nic zaplanowac nie mozna...
 
Anufifi dziekuje... w tym cyklu mialam sie nie starac, ale wczoraj wieczorem byl sex... jednak nie licze na nic ... nie zalamuj sie, moze akurat wszystko sie ulozy i sie uda.... nigdy nie trac nadziei... &&&
 
skłamałabym gdybym nie marzyła ze owu przyjdzie własnie za 10 dni ...ale takie cuda to mnie sie raczej nie zdarzają wiec chyba nie powinnam nawet marzyc

może własnie dlatego zaskoczy u was...bo na spontanie :)
 
reklama
anufifi- cóż...takie to właśnie jest przechlapane...Ale może mąż zrobi ci niespodziankę i wróci wcześniej? ;-)

Dziewczyny...jakaś telepatia - dziś się głowiłam nad farbą do włosów ;-) muszę odświeżyć przed świętami. Wybrałam tym razem popielaty blond z Loreala :-)
 
Do góry