reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

a moze znacie jakies cud sposoby na przesuniecie owu ? :) nie moge sobie poradzic z moim pechem :dry::sorry2::no:..
Siłą woli :-D Tak się śmieję z siebie - bo tak intensywnie wyliczałam,że żeby mieć termin w dzień urodzin mojego męża to do zapłodnienia musiałoby dojść ok 9 grudnia - a to jakiś 18 dc u mnie - i masz! ovu wg mnie własnie w tym terminie była tak między 18/19 dc chyba :-)
 
reklama
no ja biore tego agnus castus 3 razy dziennie ...mnie ten pierwszy rozciagnął na maksa ...ale licze ze ma dobry wpływ na hormony któe u mnie dobre nie są ...tyle ze owu wypada mi w najmniej odpowiednim momencie no cóż ...widac tak ma byc ...ciekawa jestem jak to bedzie w nastepnym cyklu bo ja ogólnie owu mam zawsze póxniej ok 15-18 raczej 16...no i mam nadzieje ze tak to owu bedzie ze dam rade zbadac progesteron a nie ze wypadnie w swieta bo lipa na całego
 
Cześć :-)

Anufifi - siłą woli przesuwaj tą ovu, a może choć troszkę się uda ;-) u mnie zawsze jest przesunięcie, jak odędę podróż samolotem albo mam dużo stresu w pracy. Może postresuj sie czymś, np. tą ovu ;-) powodzenia!

Kate - piękne te rzeczy na tym Waszym kiermaszu :-) ale macie tam utalentowanych ludzi :-)

Magic - zdrówka dla Maluszka! U nas też choroba przeszła w zeszłym tygodniu. Kiedy Ty zaczynasz staranka?

Airfix - kiedy zamawiacie okna do domu? Teraz czy na wiosnę? Teraz są jakieś zimowe promocje, ale sama nie wiem? Co do farby do włosów to ja Ci nie pomogę, bo jestem cale życie brunetka ;-)

Udanego weekendu dla wszystkich! :-*
 
Katriina Ja bym chciała juz teraz zamawiać, wstawiać..jednak na razie nie ma do czego...od kilku dni jest taka nerwówka na budowie że nie wiem czy nie wylecą z hukiem z tamtad, od miesiaca dach i szczyty robią..ile mozna.... a gdzie folia, blacha...i jeszcze głupie śmieszki że w styczniu skończą :/
 
Katrina planuję w czerwcu tak aby jeszcze sprzyjające jony dodały choćby kilka setnych szans na spełnienie marzeń :-)
Airfix w 100% Cię rozumiem sama jeszcze niedawno to przechodziłam my się wprowadziliśmy do naszego domku w zeszłym roku w grudniu więc już minął roczek :-)ale jeszcze pamiętam czasy gdzie np zamówiłam kuchnię miała być za 4-5 miesięcy a czekałam na nią 10, to samo schody wewnętrzne już mieszkaliśmy a oni grzebali po trochu ciągle brudno, tu impreza a oni mi na 1h przed przyjeżdżają i bajzel robią wrrr:wściekła/y:Szkoda gadać
 
Airfix - no to faktycznie masz przejscia z ta ekipa! Współczuję! Ale z tymi oknami to nie tak prosto - dosc dlugo sie czeka (jakbys teraz zamowila, to beda dopiero koncem stycznia). Promocje zimowe w wiekszosci sa do konca grudnia, wiec moze warto skorzystac. Ja juz zrobilam wstepne rozeznanie, tylko cena mnie troche powala. Ale chyba nie ma na co czekac? Moze teraz przez weekend zamowie. Juz tez mam dosc tej budowy!
 
Anufifi - teraz tez bym chyba zdecydowala sie na stan deweloperski, a moze nawet "pod klucz" ;-) jest tyle zachodu z ta budowa, ze szkoda gadac...

Magic - a to masz jeszcze sporo czasu :-) ja chyba zaczne nieco wczesniej, bo mam juz 5-latka w domu i widze, ze roznica wieku nieublaganie rosnie, wiec czas mnie goni ;-) zazdroszcze Ci, ze juz mieszkacie w swoim domku - super! My sobie postanowilismy, ze wprowadzimy sie, jak juz będzie wszystko naprawdę skończone, bo nie chcemy mieszkac na budowie (juz tak mielismy z jednym mieszkaniem ;-)
 
reklama
Airfix ale masz ekipę:szok:. My już też wstawiliśmy okna, zrobiliśmy tynki i w poniedziałek ma przyjść zamówiony styropian na posadzki i ocieplenie tylko nie wiem kiedy to zrobimy bo finansów nam zbraknie - ale my się zbytnio nie śpieszymy:tak: - robimy tyle na ile nam finanse pozwolą bo ja niestety nie jestem zwolennikiem kredytów.
Wiesz - ja jak rozjaśniałam włosy to też częściej mi się one kruszyły - były bardziej osłabione bo rozjaśniacze to zabójstwo dla włosa - mi o tym wielokrotnie fryzjerka mówi - dlatego właśnie zaczęłam farbować na takie naturalne blondy - bo mi włosów szkoda

kate śliczne te ozdóbki - ja mam zamiar zrobić jakąś choinkę z makaronu
 
Do góry