reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

a ja na złosc im wszystkim mam ochote 3 syna urodzic ...zwłaszcza ze osobiscie świetnie sie czuje jako mam chłopców ...czasem mam nawet wrazenie ze własnie chłopców powinnam miec ze wzgledu na mój charakter ...fakt jak widze cacane dziewczece ciuszki to mnie rozbraja ale kurcze no bez przesady ...wiem napewno ze sama ja bede sie ciszyc jesli wogóle mi sie uda zajsc w ciaze ...ahhh wkurzyla mnie tak ze jak o tym pomysle to mnie nosi !
moi chłopcy chcieliby by sieostre i tylko w ich ustach nie wywoluje to u mnie zlosci ...ale jak im mówie ze równiez moze byc brat to mówia ze najwazniejsze zeby zdrowy ...dzieci mam mądrzejsze niz tesciową
 
reklama
anufifi wiem, że nie zamierzasz mierzyć ph i się zakwaszać, ale zaopatrywałaś sie w jakiś miernik, możesz mi coś polecić. Z tego co czytałam to polecacie paski merc albo właśnie jakiś elektroniczny miernik. Możesz dać mi namiar na jakiś konkretny model, bo masa tego na allegro, ale nie wszystkie pewnie się do tego nadają :-)
 
Dziewczyny czym sugerowałyście się przy zakupie lampy solnej? Czy jej wielkość zależy od wielkości pomieszczenia w jakim ma ona stać?
 
ja mam obok swojej pracy grote solną ...tam są takie lampki , ale szczerze mówiąć kupiłam taką jaka mi sie podobała i nie obliczałm nic chociaz faktycznie jest raczej taką wiekszą z tych co tam były ...zwykła bryła nie rzeźbiona ...zapłaciłąm 49 zł...
w kwestii jonów nosze tez bransoletkę , palę kadziedłka i olejki :)których mój M ma serdecznie dość ...codziennie pyta czy to musi tak smierdziec :)
 
Witajcie dziewczyny, dziękuję za gratulacje.
Anuffi - wyślę Ci na priv moje starania i czynniki
To moje pierwsze dziecko, planuję też drugie w niedalekiej odległości, jednak jakoś zwątpiłam w siebie i w to, że uda się zaplanować córkę.
Ale wiem, też że nie zaszkodzi spróbować :) Trzymam kciuki za Wasze starania &&&&.
Pozdrawiam niebiesko :)
 
Nuska ja tez Cie nie mam na facebooku... a ja mam miec pod koniec stycznia histeroskopie bo mialam plamienia srodcykliczne i zdiagnozowali mi polipa endometrialnego...
 
reklama
mici masz w takim razie czas i pole do popisu :):) warto próbowac , ja gdyby mnie czas nie gonił a zdrowie pozwolilo zrobiłabym jeszcze wiecej w sensie dłuzej stosowałabym diete zeby minerały były całkiem ok ...ale ja nie moge dłuzej czekac jesli wogóle chce jeszcze miec dziecko.
Swoją drogą chyba sobie z ciekawosci jutro zrobie badania
 
Do góry