reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Airfix mozna zamowic ale to prywatnie juz przyjszdza. Takze wiesz. Jutro o 8 mamy sid stawic bo nasza ma dyzur w szpitalu to porobi badania. Osluchowo juz niby czysto ale skas ta choroba sie bierze.
 
reklama
airfix współczuje przejść z lekarzami. w ogóle szok co się teraz dzieje w tej naszej służbie zdrowia

marzycielka
witaj. niestety jeśli chcesz znaleźć jak najwięcej informacji o planowaniu to musisz poczytać ten wątek. naprawdę mnóstwo cennych rad i informacji. nie o wszystko nawet przyjdzie Ci do głowy by zapytać :) powodzenia w spełnianiu marzenia

ania biedny Twój synek. zdrówka Wam zyczę

kate gratuluję serduszka :) u mnie samopoczucie rożnie. dziś i wczoraj mdłości mniejsze ale w czwartek była tragedia. smaki mi się strasznie zmieniają. na początku wcinałam ogórki konserwowe, potem doszły lody i mandarynki, teraz na ogórki już patrzeć nie mogę, lody i mandarynki zjem raz na jakiś czas, a kilogramami wcinam pomidory. któregoś dnia kupiłam 6szt. kiwi i zjadłam wszystkie naraz. czyli wszystko co kwaśne czyli raczej chłopczykowo - no ciekawe. do tej pory jestem wrażliwa na zapachy, nie tknę mięsa bo mi śmierdzi. a jak ty się czujesz?

maggie co u Ciebie? kiedy teraz wizyta?

maran to fajnie że masz pomoc teściowej. mi pomaga mama i szczerze nie wiem jakbym dała radę bez niej. w pierwszej ciąży normalnie funkcjonowałam a teraz tragedia.
 
Iweet najbardziej mnie cieszy, ze gotuje ;) u mnie nie mam jakichs specjalnych smakow poki co, czasem musze sie wody gazowanej napic bo tak jakos mi ciezko na zoladku... no i zmeczona bywam bardziej niz zwykle... oby Twoje mdlosci odeszly raz na zawsze &&&&
 
Airfix ta żurawina jest z firmy Dr.Max
iweet84 właśnie zaczynam czytac wszystko po kolei bo to bedzie najlepszy spobob aby wyszukać jakieś informacje :)
A Wy dziewczyny wierzycie w te jony?
Pozdrawiam i życzę milej niedzieli :)
 
marzycielka ja myślę że jony w połączeniu z dietą, ph i suplementami zwiększają szansę na daną płeć. Na pewno same jony nic nie zdziałają.
 
Kate, Iweet u mnie ok, czuję się dość różnie, ale mialam teraz takie lżejsze ze 2,3 dni ale od wczoraj znów dramat z tymi mdłościami, boję się za dużo zjeść wciąż. U mnie smaki też takie różne są, podobno to zależy od tego co organizmowi brakuje, ale ziemniaki i pomidory smakują mi może dlatego że troche je przez pewien czas zaniedbałam, nadal mandarynki, pomarańcze i cytrusy na topie, ostatnio wcięłam ze 6 mandarynek.
Iweet wizytka za nieco ponad tydzień, zobaczymy co w trawie piszczy... w międzyczasie jakoś początkiem 9 tygodnia byłam u jednego lekarza na nfz, i z maleństwem wszystko ok, ale ja to głównie poszłam po skierowania, żeby za wszystko nie płacić. Część badań z racji wieku należy mi się na nfz
Ania współczuję przejść z chorobą i z służbą zdrowia, dużo zdrówka życzę Olinkowi, trzymajcie się cieplutko
Maran jak zdrówko ?
 
Ostatnia edycja:
hej kobietki dano mnie nie bylo na forum nie mialam nawet kiedy zajrzec pojawil sie u mnie nowy problem :-( mam chyba niedobory progesteronu bo juz 3 cykl przed miesiaczka 3 dni zaczynaja sie slabymi plamieniami ogolnie miesiaczka jest slaba niby na chlopaka progesteron ma byc niski ale boje sie ze mam niedobor i wogole nie zajde ciaze a podniesc sie tez boje np duphastonem bo to na dzieczyne hormon :sorry2: juz sama nie iem co sie dzieje chodze tez od miesiaca na silownie ale atpie zeby to wplynelo na miesiaczke
 
magda Wysiłek fizyczny jak najbardziej wpływa na miesiaczki :) Madzia , a moze bierz luteine, wydaje mi się że branie luteiny czy duphastonu nie wpłynie juz na płeć- bo przecież juz " jest po zapłodnieniu" ( daje przyklad jesli byc w ciaze zaszla ) , takze branie luetiny po zapłodnieniu juz nijak nie pływa na płeć :) a przeciez zalezy Ci na utrzymaniu jej, z niskim bardzo progesteronem nie uda się. Moze po prostu 6-7 dni po owulacji zbadaj progesteron, moze nie jest tak źle :) Słabe miesiaczki czasem oznaczają cienkie endometrium, przyczyn moze byc kilka :) wiec najlepiej w przyszłym miesiacu zbadac w 3 dc hormony i po owulacja ten progesteron dla samej siebie , zebys wiedziala czy wszystko jest OK :)

maggie Tak, z tymi smakami to tez uwazam ze to sa smaki na to co organizmowi brakuje, moja kolezanka jak zaszla w ciaze wcinała pomidory, codziennie pomidory, sałatka z pomidorów, pomidory na kanapce - urodziła córcie :) Oby Ciebie równiez te mdłosci opusciły na dobre i również mocno kibicuje za spełnieniem marzeń :)

kate.. A to sie umordujesz z tym samopoczuciem. Trochę mnie "przeraziło" że w ciazy z synkiem czułaś się źle, i że teraz jednak jeszcze gorzej...więc życze Ci żeby to wszystko odpuściło, bo ja wiem co to znaczy, tak samo znosiłam ciaze z synkiem i tak mysle- ze chyba gorzej byc nie moze już, a u Ciebie jednak okazuje się że owszem moze . Trzymam kciuki za spełnienie marzeń &&&&&&
 
reklama
dziekuje kochana za odp badam napewno poziom progestronu martwie sie tymi plamieniami a o tego zawsze okropny bol piersi i bolesne jak diabli jajeczkownie eh :sorry2:
 
Do góry