reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Miciurka w tej ciąży mam właśnie pobolewania krzyża, za każdym razem kiedy napina mi się lekko brzuch, od razu skurcz przechodzi na krzyż i pomyślałam sobie że skoro już na tym etapie mam takie objawy tak jak będzie poród wyglądał :)? tak - z chłopcami miałam krzyżowe tylko, właściwie nie wiem co to znaczy skurcz brzucha przy porodzie.

u mnie córcia wystarana :) stosowałam się do tych wszystkich dziewczynkowych wskazówek. Ja spełniłam ten czynnik o odstępie - staraliśmy się o dzidziusia 2,5 dnia przed owu i około 12 godzin po bólu owulacyjnym, ale podpisuję się pod tym co Piranhia zawsze pisała - odstęp jest mniej istostny i najważne by spróbować spełnić czynniki takie jak "hormony" "dieta" "zakwaszanie". Kiedy zaczynacie starania?
 
reklama
Małe liski - hm moze nie bedxie tak źle, no trzymam kciuki żeby tych boli krzyżowych nie było :), a jak coś znieczulenia nie chcesz brać tak czy siak? czy boli czy nie boli?

Narazie mi do starań daleko próbuje się wyedukowac za wczasu, musze poobserwowac swój organizm bo po porodzie wszystko mi się zmienilo całe szczęście na lepsze ;) ale musze od nowa poznać swój organizm,ja to już bym chciała ale nie ma możliwości narazie niestety, wiec narazie czytam studiuje, zapamiętuje uczę się na co patrzeć tylko żebym obsesyjki nie dostała ;)
 
Miciurka obsesja gwarantowana jeśli przestudiujesz trochę stron z info o staraniach dziewczynkowych i wdrożysz je w życie :) piszę serio :) ale warto zawsze spróbować - i tak i tak staracie się o dzidziusia, czemu nie spróbować jeszcze szczęściu dopomóc i zwiększyć prawdopodobieństwo urodzenia córci.

myślę o zzo, przy pierwszym synku wybłagałam o znieczulenie, przy drugim nie zdążyłam :)
 
Małe liski - a nie miałaś potem problemów z plecami gorszych po znieczuleniu? Ja się tego bałam bo słyszałam że można mieć potem problemy i się chyba bardziej bałam tego niż porodu haha, wiec uparłam się ze bez znieczulenia rodze, i faktycznie tak było, babka sama przychodziła do mnie się pytać czy jakieś znieczulenie dać (rodziłam w Irlandii) ale chyba jestem uparta :) hihi, no dokładnie jak można dopomóc to będę a co będzie to będzie, powoli się wdrazam w temat ale narazie to aż strach pomyśleć tyle czynników, miesiące diety - aż się boję ale nie ja pierwsza nie ostatnia no i działa wiec trzeba próbować :)
 
Hej hej dziewczyny

Ja za wiele nie wiem o znieczuleniu prócz tego co najważniejsze ze znieczula i na bank chce jakbym miała normalnie rodzić
No chyba ze cc zobaczymy
Jeszcze trochę czasu jest a mała cały czas się sie przekręca [emoji7]

Moja samopoczucie coraz gorzej
Po spacerze 30min z psem mam dość , bóle krzyża masakra potem przechodzi zrobię obiad i znowu padam albo śpię albo jeszcze znajdę sile na zakupy i znowu padam
No jest coraz gorzej
Z psem sama iść nie mogę bo on tak ciągnie że nie mam siły go utrzymać
No ale po za tym jest super dzidzia kopie wypina sie super [emoji7]
Miłego dnia dziewczyny
 
Piranhia a czy rephresh tak samo daje sie tylko na czubek palca?
Dziewczyny ja tez rodzilam bez znieczulenia 2x a nawet musieli mi dawac oxytocyne na wywolanie skurczy :-)
 
Matik - No w znieczuleniu najważniejsze że znieczula hahah ;) , jeszcze masz troszkę czasu hm ? Który tydz :)? Ja to miło wspominam wypinanie się takiej dzidzi hihi, mam nagrane jak mi pilot na brzuchu skacze :)
Jak cie bolą plecy to kładz się na płasko na podłodze na chwile, na twardym mi pomagało :)
 
hej dziewczyny, jetem tu nowa :) mam na imię Iwona i jestem mamą rocznego Stasia. Ponieważ widzę ze jestescie bardzzzoooo doświadczone i macie sporo większą wiedze na TE tematy mam pytanie, przez rok karmiłam synka piersią. Rodziłam w grudniu 2013 a okres powrócił 1.01.2015 :D pierwszy cykl 36 dni. ostatni okres 6.02. owulacji na tescie poki co jeszcze nie widziałam, śluz jest. Cięzko mi starać się przed owu bo widzę ze wszystko sie poprzesuwało, czy teoretycznie moze wystarczyć przy staraniach o córeczkę niskie ph w okolicach 4
potwierdzone papierkami lakmusowymi i utrzymywane [FONT=verdana, helvetica, sans-serif, arial ce, geneva ce, arial, geneva]zelami, globulkami o których piszecie? będę wdzięczna za wszystkie rady:)

[/FONT]
 
reklama
Airfix, zdaje się, że Twój synek też ma dość spore problemy ze zdrowiem, więc nieszczelnośc jelit jest u niego dość prawdopodobna. :tak:
Małe liski, lekarze zazwyczaj uważają, że robaki to wymysł. Jednak nie ma się co oszukiwać. Większość z nas je ma. I nie ma w tym nic złego - bo one są czasami tez potrzebne. Gorzej, jak jest przerost. Akurat lamblie potęgują alergie - także wziewne. Ja bym poszła do lekarza i powiedziała, że widziałam robaka w kupie dziecka. ;-) Myśmy dzieci odrobaczali nalewką kapucyńską, ale ona jest dość ostra i na alkoholu. Potem kupowałam krople na robaki od kapucynów. Niektórzy uważają, że jeśli odrobaczać to tylko silnymi lekami. Teorii jest sporo.
 
Do góry