reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Cocinella M. nie pije mięty własnie dlatego że estradiol obniża :) Wit C i kwas foliowy łykamy tylko my .


iweet Jaka cudna księżniczka- no dziewczynka jak nic


daria U mnie ta " teoria" dziwna tez się sprawdziła, niestety :/ Nie mogłam zajść w ciąże 8 miesiecy, w tym raz poroniłam, dziadek odszedł pod koniec stycznia, z uwagi na to ze bardzo to przeżyłam w lutym staran nie było, a w marcu zaszłam w ciąże- z synkiem.


aljul Mam ten magnez w proszku ze swansona wreszcie- mi to smakuje :) Nie mieszam z cola bo wiem że wtedy łazienka murowana,ale mieszam z woda truskawowa słodzona aspartamem i dalej robie odstęp mierzy wapniem a magnezem i jest bardzo dobrze:)


Czy któraś chciałaby odkupić testy ciążowe 10ml/u ?? Mam przez małą pomyłkę za dużo
1zł za sztukę - tyle ile płacilam.
 
Iweet śliczna malutka, zdjęcia bardzo ładne.
Maran a Ty chyba jakoś w środę masz usg czy dobrze pamietam? To też już bliziutko.
Ja dalej przeziebiona mam nadzieję ze to nie ma wpływu na maleństwo. W poniedziałek podpytam lekarza
 
Ostatnia edycja:
maggie Ja tez juz mam dość, zatoki i katar na okragło, juz poł roku mam katar jak nie dłuzej, co rano mam tak ciasno w zatokach że oczy mi chcą wyjść i znów co 2-3 dni jade na tabletach przeciwbólowych- lykam aspiryne bo u mnie po tym sie katar puszcza , a nie zatyka zatok. Dzis kupiłam Apselan odpowiednik Sudafedu i zobacze co bedzie
 
aljul no własnie mój m bardzo lubi mięte, i ciężko mu było wytrzymać, dlatego raz na jakiś czas mu pozwalałam. ja za to nigdy nie lubiłam, ale tak się przyzwyczaiłam że teraz bardzo lubię. mój syn tez woli mięte niż herbatki :)

cocinella żurawinę jak najbardziej, magnez i wapń również, najlepiej w tym polecanych dawkach co dla nas, ale mój m łykał w troszkę niższych. my mięte pijemy. ja piłam 2-3 duże kubki (takie 350 ml) dziennie.

maran teraz to już zleci. trzymam kciuki w piątek &&&&&& :)

maggie u ciebie kciuki trzymam w poniedziałek &&&& :)
 
reklama
maran to w piątek trzymam kciuki - muszę gdzieś zapisać żeby nie zapomnieć bo ostatnio u mnie kiepsko z tą pamięcią
Ja też ostatnio wspomagam się Sinusem bo katar zatokowy mnie męczył ale już w chwili obecnej jest duuuuużo lepiej
 
Do góry