reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam Was :-)
dawno mnie tu nie było... tzn podczytuję Was cały czas na bieżąco tylko nie piszę bo staranka po raz 3 rozpoczynamy w lipcu więc na razie nie mam o czym ale już niedługo dołącze do Was na nowo :tak: witam nowe staraczki bo jest Was wiele i oczywiście gratuluję zaciążonym. fajnie, że niektórym się udaje bo to daje większą motywację ale też tym którym się nie udało a byłam pewna że się uda zaplanować płeć troszkę gasi we mnie zapał że jednak to całe nasze planowanie coś działa. no ale nic kto nie spróbuje ten nie będzie wiedział czy działa czy nie, a po cichu trzeba się jeszcze wymodlić chyba o ten tzw CUD :-) mimo wszystko gratuluję zdrowych dzidziusiów! jakby któraś była zainteresowana to mam do odsprzedania cytrynian magnezu w proszku z firmy Now.
NOW-01295-7.jpg
 

Załączniki

  • NOW-01295-7.jpg
    NOW-01295-7.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 40
reklama
Witajcie.Dziękuję za gratulacje wszystkim:)A więc tak jak obiecałam Marzycielce jestem i trochę napiszę o naszych starankach.
Po pierwsze stosowaliśmy dietę wskazaną na córcie,a więc dużo wapnia i magnezu.Zero ziemniaków,pomidorów i ograniczenie soli do minimum.Tylko pierwsze dni cyklu pozwalaliśmy sobie na jakieś zabronione jedzenie.W okolicach owulacji ścisła dieta.Taka jednolita dieta nie jest zdrowa na dłuższą metę,niestety.Suplementy tak jak znane nam wszystkim dawkowanie,dodatkowo mój M brał liść oliwny.Jeśli chodzi o samo poczęcie to był dzień owulacji.Używałam sylku przed.Robiłam też irygacje z roztworu cytryny.Zwracałam też uwagę na jony.
Jeśli któraś z Was ma jakieś pytania,postaram się odpowiedzieć.
Pozdrawiam cieplutko i życzę powodzenia,miłej nocy:)
 
Kate gratuluję zdrowego synka. Bardzo dużo zrobiłaś w staraniach. Widocznie taki miał być los.

Kopiszek gratuluję :)

Katrina teraz pogoda ładna to i budowa szybciej będzie szła.

Elle87 ja zaczynam starania od lipca :)

Airfix w końcu musi się nam udać :D

maran-atha powodzenia :)

Ja od przyszłego tygodnia zaczynam już wprowadzać dietę. Widzę, że będzie ciężko z moim mężem. On tylko jadłby czekoladę, serki i pił colę :/ Ostatnio się zastanawiałam, jak to jest ze szczypiorkiem? Jest on dziewczynkowy czy chłopczykowy?
 
elisse No baa , uda się i koniec ;) Nie ma innej opcji ;) Ja podchodze do starań na razie bez emocji, wyjdzie to wyjdzie....a jesli od czerwca do września się nie uda to chyba zostanę przy 1 dziecku :) Powiem Ci teraz przy 3-cim podejsciu to jest mi tak wszystko jedno, że aż się sobie dziwie :) Trzymam diete, łykam suplementy- wszystko tak mechaniczne.

maran Dziś masz wizytkę ....Trzymam kciuki za księcia &&&& Oby sie udało jakieś dobre ujęcie zdobyć z usg ;)
 
Ostatnia edycja:
Maran-trzymam kciuki,kochana;)
Marzycielka nie badałam hormonów i minerałów bo nie mieszkam w Polsce i niestety tutaj nawet bety nie da się zrobić tak łatwo...nawet po wcześniejszym poronieniu.
Jeśli chodzi o osłabienie plemniczków to poszliśmy na maximum.Poza sylkiem,irygacje cytrynowe przed i po .Mój M gorąca kąpiel przed.Ja jeszcze gorący prysznic po.Tak naprawdę to nie wierzyłam,że jakikolwiek żołnierzyk to przetrwa:szok:.
Maggie dziękuję,pewnie Ty też zaraz połówkowe usg?
 
reklama
Do góry