reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Airfix dobrze, że miałaś zrobione wszystkie możliwe badania. Może same wyniki już coś powiedzą. Jeżeli podadzą normy, to przynajmniej będziesz wiedzieć co jest nie tak.. A co do prawka, to nic tylko robić ;) W Polsce nie jest łatwo. Ja za 7 razem zdałam. Jak zmieniłam szkołę, to od razu się udało. Zależy na kogo się trafi, dlatego to jest loteria. Teraz na razie się nie staram, to nie biorę tego syropu, ale ładnie on śluz poprawiał. Nie można było w sumie określić, kiedy ma się owulacje przez niego. Sama dieta już powinna polepszać, a tu mam na odwrót. W końcu dieta chłopczykowa jest polecana w sumie dla osób z problemami a tu proszę. Zobaczę sobie te obliczenia :).

Marzycielka86 moja córeczka też chciałaby rodzeństwo. Jest jeszcze za mała by powiedzieć, ale bardzo lgnie do dzieci. Jak zajmowałam się synkiem siostry, to od tego czasu jest Adriankiem :D i troszczyła sięo niego jak starsza siostra a ma dwa latka teraz.

PannaMyszka właśnie powinnaś mieć mniej śluzu chyba trochę gęstszy na dziewczynkę :). Czyli wszystko w porządku. Zmierz sobie jeszcze ph, czy jest dobre. Skoro Was poniosło, to może już nie będziesz się musiała starać. Za to mi się owulacja przesunęła o 4 dni do przodu i wychodzi na to, że dzień przed poszaleliśmy. Tylko ja na nic nie liczę.

Macy to pozostaje mi czekać na zaproszenie od osoby zarądzającej grupą.

Pochwalę się, że moja mała Lili korzysta już tylko pieluszek na noc i od prawie pół miesiąca już na nocniczku siada :).

Maran właśnie, kiedy masz badania?
 
reklama
Airfix dziękuje, uspokoiłam sie teraz bo przyznam ze sie troche wystraszylam. U mnie nie bylo na szczescie zadnych poronien ( i mam nadzieje ze nie bedzie ) a o 1 synka staralismy sie nie caly rok a przy 2 udalo sie w 2 cs. :-)

Ja prawko mam juz 7 lat i zdalam za 3 razem. Ale jak by mi przyszlo teraz zdawac to bym sie juz nie odwazyla,za duzo mnie to kosztowalo nerwow.

PannaMyszka to moze jak nóz sie udalo :-)
 
Ostatnia edycja:
PannaMyszka to co , trzymac kciuki za dwie kreseczki?? :-)

Nie wiem, w zasadzie to ja już nic nie wiem....20 czerwca mam ostatnie zlecenie, mega ważne, i boję się że będzie coś nie tak jak wcześniej zajdę, i co wtedy powiem klientom? Szukajcie se tydzień przed ślubem nowego fotografa? Dlatego zależało mi żeby zajść w cyklu czerwcowym, aby jeszcze mieć pewność że wykonam to zlecenie....ale jak okaże się że teraz będą 2 kreski, i wszystko będzie dobrze, to nie mam nic przeciwko :-D:-D

PannaMyszka właśnie powinnaś mieć mniej śluzu chyba trochę gęstszy na dziewczynkę :). Czyli wszystko w porządku. Zmierz sobie jeszcze ph, czy jest dobre. Skoro Was poniosło, to może już nie będziesz się musiała starać. Za to mi się owulacja przesunęła o 4 dni do przodu i wychodzi na to, że dzień przed poszaleliśmy. Tylko ja na nic nie liczę.

O, to mam mniej, i jest zdecydowanie gęstszy...:-D:-D:-D
Licz moja droga, licz - a może tym razem się okaże że coś tam zadziałało i raze będziemy w dwupaku :tak::tak:

PannaMyszka to moze jak nóz sie udalo :-)

A może, a nóż ;) W ogóle chyba jesteśmy z tego samgo rocznika, bo ja też '86 :D


Ale mam dzisiaj dzień....chrześnik w szpitalu bo go banda dzieciaków staranowała na meczu, babcia złamała nogę i ma operację, przez 3 miesiące trzeba będzie się nią opiekować i nie wiadomo kto ma ją zabrać do siebie, a klientka się na mnie obraziła bo jaj na facebooku nie odpisałam 6 godzin....eeehhhh!
 
Witam poweekendowo
Airfix masz racje ja tez bym takiej kasy nie dala za badania ktore sie naleza bo w koncu placi sie wszystkie skladki, szkoda tylko ze musisz az tyle czekac ja z natury jestem baardzo niecierpliwa i juz lipca niemoge sie doczekac
Maran &&& zacisniete
Panna myszka czasami tak bywa ze jak bardzo sie chce to kicha ja w grudniu tez na maksa bylam zdeterminowana pelna suplem dieta itp dopiero jak mi cykle sie posypaly dalam na luzz teraz biore suplementy, niepokalanek ponad 1g zrobilam sobie oliwke magnezowa, czasami kapiele magnezowe do tego biore mieszanke ziol poprawiajacych prace jajnikow i zwiekszajacych poziom progesteronu-glownie z powodu mojej torbielki na jajniku. Teraz pod koniec 2 fazy cycki mi sie mega powiekszaja i bola tempka bardzo ladna wiec nie wiem czy to na +czy -. Zobaczymy w czerwcu mam isc na kontrole.
 
PannaMyszka tak zgadza sie jestem rocznik majowy '86 :-)

Airfix a obliczyłabyś dla mnie tego jonasa? Podababym Ci wszystko co potrzebne.Ja probowalam sama to zrobic ale nie wiem czy dobrze to zrobilam:zawstydzona/y:

Magic a mozesz napisc cos wiecej o tych ziolkach co pijesz? A zwlasza te na zwiekszenie progesteronu i prace jajnikow. A ten niepokalanek i ta oliwa magnezowa to na co sa?
 
Marzycielka jak dotre do domu to Ci napisze bo jestem w pracy i nie mam spisu wszystkich ziol w 1fazie pije sie inna mieszanke na prawidlowy wzrost jajeczek i przecowzapalnie a 2fazie na znaczny wzrost progesteronu tempki ida w gore tak bynajmniej u mnie jest i dzialanie przeciwzapalne. Co do oliwki magnezowej to udowodniono ze transepidermalne podawanie jonow magnezu dobrze wplywa na uzupelnienie niedoborow tego pierwiastka to taki naturalny dopalacz suplementowy, nie obciaza watroby. A niepokalanek to nic innego jak zwyczajowa nazwa agnus castus obecnego w castagnusie tylko w nim jest maly ekstrakt chyba 60 czy 45mg a takie dawki z tego co wiem to dzialaja odwrotnie czyli zmniejszaja poziom progesteronu poszukaj info u dr rozanskiego on tez prowadzil wlasne badania nt niepokalanka pieprzowego i to tylko duze dawki powoduja wzrost progesteronu dlatego u wiekszosci kobiet castagnus rozwala cykle.
 
Macy ;) dzieciaczki tak szybko wyrastaja, ze nim sie obejrzysz nie bedziesz juz miala bobasa tylko roczniaka 2 lata itd...
 
reklama
maran-atha To ze mną jest w takim razie tez coś nie tak :p ja tez myślalam że w tym tygodniu masz wizytkę, że tydzień po kate... Skąd mi się to wzieło haha No nic, to i tak zaciskam kciuki za tego 29 maja ;)

marzycielko Obliczę Ci jonasa
 
Do góry