reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Airfix ten spis ziol pochodzi z rosyjskij ksiazki odnosnie ziololecznictwa i niestety nie mozna gotowych takich mieszanek dostac troche trwalo zanim skompletowalam wszystko.
Co do i ich dzialania to z tego co sie orientuje i co przeczytalam to nie dzialaja na zwiekszenie plodnosci a bardziej normalizujaco przeciwapalnie zapobiegajac nieprawidlowemu wzrostowi pecherzyka w 1fazie, ja je pije glownie na moja torbielke, mysle tez ze moznaby pic tylko 2faze te typowo na wzrost progesteronu
 
Dziewczyny z ziolkami tez trzeba uwazac i miec ku temu powody aby zaczac je brac. Ja gdybym nie miala torbielki to bym ich nie pila wiec takie jest moje zdanie Marzycielko moze podpowie Ci jaka decyzje podjac czasami za duzo moze zaszkodzic ponadto w czerwcu je odstawiam a w lipcu rozpoczynam staranka. Nie wiem czy moga zaszkodzic w planowaniu plci ale rosjanie pisali ze obie fazy dzialaja oczysczajaco, usuwaja nadmiar estrogenow z organizmu i powoduja wzrost progesteronu. Bo podobno taki sa m.in. przyczyny tworzenia torbieli itp. Ja biore tez ostropest plamisty dodatkowo oczyszczajacy watrobe m.in. z estrogenow. Nie wiem zobaczymy co bedzie.
 
PannaMyszka A na jakiej podstawie stwierdziłaś że owulacja była w 9dc? Tylko po bólu jajnika?

Ból jajników + śluz. Temp. przestałam mierzyć bo termometr rtęciowy mi spadł i się roztrzaskał, a w drugim siadła bateria :eek::eek::eek:
Synek w nocy miał gorączke i narzekał na ból ucha, więc zostaje dzisiaj ze mną w domu...ciekawe ile uda mi się popracować :sorry::sorry:
 
hejka kochane moje staranka coraz blizej juz w lipcu zaczynam suplementy pochlaniac :-) czy zen szen na chlopca jest wskazany ? strasznie sie boje ja za bardzo sie nakrecam na syna bo to moje najwieksze marzenie miec malego zdrowego synusia :-D
 
Hej dziewczyny!
Magda 1609 jakbym siebie słyszała! Ja się tak nakrecilam na malutkiego chłopca ze az się tego myślenia boje. Staram się sobie wmawiac ze płeć nie jest ważna tylko zdrowie ale to silniejsze ode mnie. Mam nadzieje ze moje marzenie się spełni. Mam do Was pytanie. Mój (za chwile w sumie) maz ćwiczy na silowni , bierze różne odzywki i nawet miał styczność z jakiś testosteronem...myslicie ze te jego plemniczki sa zdechle juz czy może je wzmocil? Generalnie jak jest dużo testosteronu to chyba męskie plemniki to wzmacnia prawda?
 
reklama
Cześć Kochane :-)
Nie odzywałam się dłuższy czas, ale mieliśmy Komunię średniego synka, do tego ostatnio tak sobie się czuję.
Jesteśmy już o staraniach i udało się za pierwszym razem :-) Jestem w 10 tygodniu ciąży.
Gratuluję z całego serca świeżo upieczonym mamusiom i trzymam kciuki za dzidziusie w brzuszkach.
Pozdrawiam Was ciepło i obiecuję Was meldować się często ;-)
 
Do góry