reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Magic87 to trzymam kciuki. Kto wie, może się uda :)


Airfix ja sobie wiele myślałam :p tylko jakoś inni nie ha-ha. Specjalnie chodzę do szpitala ginekologiczno-położniczego, który niby specjalizuje się w leczeniu niepłodności. W tamtym miesiącu przez przypadek niby natrafiliśmy na owu i nic z tego jakoś nie wyszło. Pokarm to ja przed pierwszym dzieckiem też miałam, a w ciążę zaszłam bez problemu. Teraz plamienia, jeden mój cykl nawet 21 dni trwał. Przydałby się jakiś konkretny lekaz, co zrobi monitoring i inne badania, czy stymulację.


Marzycielka za Ciebie też trzymam kciuku.


Panna Myszka całkiem wyraźne ta kreseczka. Jeszcze jest dość wcześnie, więc w ciągu dnia mogło nie wyjść. Kciuki za jutro &&&
 
reklama
PannaMyszka Piękny bladzioch :D Będzie coś z tego, mówię Ci :-) Trzymam kciuki za bete &&&&& A co do testów, to może na tamtym widać tego bladziocha bo miał większą czułość?hmm Ja testy owulacyjne i ciązowe odczytuje zawsze dalej niz po 5 min ( choć na ulotce pisze co innego ) , bo póki nie wyschnie to ja nie wiem jak interpretować np. owulacyjny. Po 5 min druga kreska jest blada, a po 10min są obie ciemne, dlatego czekam do wyschnięcia :) Teraz na ciązowych ktore dostałam gratis pisze na ulotce - że wynik odczytujemy do 5min po zrobieniu testu, i za pozytywny możemy uznać tylko wtedy kiedys kreska testowa jest taka sama lub mocniejsza od kontrolnej...w przeciwnym razie , test powtórzyć kolejnego dnia lub udać się na badanie krwi- takie cusik dostałam :D

Elisse
To nie źle się obstawiłaś :D najlepszy szpital, super miejsce bo lecza niepłodnosc, a tu nie bardzo konkretnie ktoś Ci chce pomóc . A plamienia masz przed owulacja czy po owulacji? Bo ja tez sie z tymi plamieniami mordowałam , ale po owulacji...druga faza potrafiła 8 dni trwac tylko....od 3 cykli biore duphaston po 1 tabl, a od przyszłego po 2 tabl...i ani razu plamienie nie wystapiło. Do wizyty masz juz pare dni tylko, to spisz na kartce wszystko co byś nie zapomniała lekarzowi wygarnąć :p I nich się bierze za Ciebie ;) Bo wiesz lipiec nie daleko...a w lipcu ma się wszystkim udać :p Choć w sumie Ty chłopczykowa - to Tobie teraz musi sie udać, bo chłopcy się rodzą poczatkiem kwietnia :p Trzymam kciuki &&&
 
Panna myszka &&& zacisniete obyyyy sie udalo bo jak dla mnie test pozytywny moze tamte maja mniejsza czulosc. Niech od Ciebie zacznie sie fala samych pozytywow:)
 
CZeść dziewczyny , dawno mnie nie było ...musiałam troche przestac sie nakręcać .
Chciałam się wam pochwalić ze wczoraj ujrzałam po 6 latach wymarzone dwie kreseczki i beta ponad 13 ....nie planowałam juz płci w ostatnim czasie , przy moich wynikach zależało mi poprostu na dzieciątku . Bardzo jestem szczęsliwa .
Musiałam wam dac znać ,
Pozdrawiam
 
Anufifi i panna myszka gratulacje wielkie! Mam nadzieje teraz ze przed wami troche wiecej jak 8 miesięcy nudnej, bezproblemowej ciąży potem bezbolesny szybki poród i piękny krzyczacy bobasek:-* no teraz mam nadzieje ze pozostałe dziewczyny (łącznie ze mna ) podziela Wasze szczęście:-)
 
reklama
Do góry