reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny troche wyrwane z kontekstu ale przypomniało mi sie , że ja ok 0,2 tabletki dupiastym brałam na ok 5 dni przed owu . To wspomaga jajeczkowanie ale nie można 2dni lub mniej bo zatrzyma owu ale można przedłużyć dojrzewanie jajeczek . Moze to u mnie tez pomogło :) nie wiem ;)
Ale po owu jak brałam progesteron to okres o tak przychodził i tak :(
Buziaki
 
reklama
Matik..Pamietam o tym własnie..1/4 Duphastonu przed owulacją żeby brać, wtedy pomaga owulacji...ale cały czas się zastanawiam ;) Bo jak nie trafie to tylko namieszam
 
Podobno można , ale to już lekka przesada co będzie to będzie aby było zdrowe . Ja od samego początku wiedziałam że będzie chłopak i był :)
 
PannaMyszka Pięknie Beta przyrasta [emoji2] Zdrówka,oby Ci sie nie rozwinęło nic, ja wczoraj kupiłam taka sól himalajska do inhalacji co by w razie W mieć na zatoki, gardło zeby tych leków nie łykać , jest tez drugi rodzaj na bóle głowy, migreny, będę testować zobaczę czy coś pomogą.
 
PannaMyszka super:tak:Oby tylko Cie zadne chorobsko teraz nie złożyło.

Dziewczyny chcialam Wam wszystkim i kazdej z osobna podziekowac za wsparcie i rady jakie mi dałyscie tu na tym forum ale niestety na chwile obecną moje starania i marzenie o córcie zostały zawieszone :-(

Elisse prosze o wykreslenie mnie z listy.

Jednak bede trzymac za Was wszystkie starajace sie o dzidzie bardzo mocno kciuki &&&:tak:
 
Marzycielko jej, szkoda ze musisz odłożyć staranka, wiem coś o tym, ja juz trzeci raz podchodzę do staran i przygotowuje sie kilka miesięcy a tu zonk, znów coś, mam nadzieje ze teraz juz nic mi nie przeszkodzi. Za ten czas który byłaś z nami, dowiedziałaś sie dużo rzeczy, wiec jak za jakiś czas podejdziesz do staranek to będziesz wiedziała juz dużo [emoji2]na wtedy córcia bedzie na bank .
 
reklama
Hej dziewczyny:-) taka długa wiadomosc wczoraj napisalam i wszystko wcielo! Marzycielka bardzo mi przykro ze musisz wstrzymac się ze staraniami. Mam nadzieje ze niedługo wrocisz i juz nic nie stanie Ci na przeszkodzie w spełnieniu marzenia o córce.
Panna myszka oby choroba szybko
Cie opuściła. Mnie rozlozylo konkretnie. Zatoki, katar, kaszel i ból gardła. Cos okropnego. Przyrost bety piękny:-)
Co do starań to idziemy z mężem na zywiol chyba. Mąż twierdzi ze bedzie co ma być i on juz chce żeby się po prostu udalo. Ciekawe czu bedzie z tego upragniony synek.
 
Do góry