reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Zaczarowana, Airfix trzymam kciuki :)

Magic fajnie tak ujrzeć małego okruszka :)

Ja idę w poniedziałek na wizytę i już nie mogę się doczekać. Dziś poczułam pierwsze ruchy.:szok: 'W szoku jestem, że tak szybko. Takiego pukania dziwnego nic nie jest w stanie podrobić :).
 
reklama
Airfix ja również trzymam &&&&&& :-) ja testowałam w 9 dpo iii wyszła jedna kreska;/

Wiecie co ,kiedyś mierzyłam sobie temperaturę aaa później przestałam. Jeszcze jak nie wiedziałam ze jestem w ciąży ale podejrzewałam to parę dni pod rząd mierzyłam iii było 37 najmniejsza aaa dzisiaj miałam 36,9 najwyższa jak do tej pory...yhmmm:sorry:
 
Zaczarowana Ja mierze temp i jak do tej pory od 2lat kiedy mierze,temp w drugiej fazie zawsze była 36.8, maksymalnie 36.9 . A dziś mam pierwszy raz 37.00 :) Zobaczymy czy się udało dopiero za parę dni. Wysokość temp nie ma w sumie nic do rzeczy,wcale w ciąży nie musi wynosić 37.00 i więcej,oglądałam kilka wykresów ciazowych na poziomie 36.7- temp to chyba indywidualna sprawa. Trzymam kciuki &&&&& oby do środy ;)
 
Iweet gratuluje!!! Czekam na zdjęcie malej królewny:-)

Zaczarowana, Airfix jak ja Wam zazdroszcze testowania ja dopiero cykl zaczęłam niestety. Zamowilam mężowi salfazin.

Magic juz 2 cm dzidziusia!! Sporo naprawdę! Aż w szoku jestem.

Elisse czekamy na relacje z poniedzialkowej wizyty:-) na nuba to jeszcze za wcześnie pewnie prawda?
 
92Tynka92 Ja nie lubię tego czekania do testowania. Za 2tyg sytuacja się odwróci;) Ty będziesz czekala na testowanie, a ja na owulacje :* Oby w tym cyklu się Wam udało,trzymam za Ciebie kciuki &&&&&
 
reklama
Do góry