reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Iweet, Maggi serdeczne gratulacje!!! Super że maleństwa już na świecie!!

Elisse
ja już od jakiś 2 tygodniu czuję takie dość mocne ruchy, nie są to typowe kopniaki, tylko czuję jak maleństwo fika w brzuszku. Suuper uczucie.

Airfix &&& mocno zaciśnięte za pozytywny teścik


Dziewczyny mniej mnie tutaj, ale mam sporo pracy i zmęczenie dość mocne mi doskwiera. Chyba czas pomyśleć o zwolnieniu....
 
reklama
Maggi ogromniaste gratulacje i duzooi zdrowka dla Was:-)
Airfix, zaczarowana &&& za testowanko obyscie ujrzaly te II kreseczki.
Tynka na tym etapie faktycznie dzieciatko bardzo szybko rosnie jeszcze 2tyg temu malenstwo mialo 4mm.
 
Maggie gratuluje. Super ze juz jestescie razem

Maran kate to teraz kciuki za was.

Za wszystkie staraczki rowniez kciuki

Dziekuje wszystkim za gratulacje. Porod mialam szybki, ale mega bolesny. Dochodze do siebie i mam nadzieje ze we wtorek wyjdziemy do domu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry