reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Paulina Spytaj z ciekawości czy byś nie mogła spróbować z Lametta - nie każdy ja zna (to zamiennik drogiej Femary ). Poczytaj na necie opinie . Dużo można się dowiedzieć przeglądając fora i czytając historię dziewczyn podobnych do nas
 
reklama
Paulina a ile sie staracie? I jak wyszlo za masz policystyczne jajniki- przez usg czy jakies badania ci robili? Trzymam kciuki zebys w koncu miala owulke i zeby sie udalo za pierwszym "strzalem" jak owu wystapi:D A co do frustracji to ja bardziej jestem wku**iona, jakby mi ktos na nerwach gral.... a co do tych wszystkich "schorzen" to ja juz nie wiem, ale nie ma reguly- zdrowe babki nie moga zajsc w ciaze a te z hashimoto, policystycznymi jajnikami czy innymi akcjami zachodza i jest ok...wiem bo znam takie przypadki. Wydaje mi sie ze po prostu kazda z nas inaczej reaguje na leki i kazda ma inna psychike i ot cala tajemnica zaciazania....
 
migduch leżałam 5 dni w szpitalu i tam porobili mi wszystkie badania. Badali mnie endokrynologicznie i ginekologicznie i po wynikach tych badań stwierdzili u mnie to wszystko. Jeyżeli chodzi o usg to mój obraz jajników to są typowe policystyczne - tak bynajmniej mówią :) A staramy się gdzieś 12/14 miesięcy bo na początku to poporstu nie zabezpieczaliśmy się, pózniej gdzies zaczełam jakieś testy owu robić więc to tak stopniowo było zanim doszło do mnie że jest faktycznie problem. U nas jest jeszcze tak, że celujemy w dziewczynkę więc też nie wykorzystujemy może tych wszystkich dni płodnych i stąd ten brak ciąży no cięzko mi powiedzieć. A mnie najbardziej wkurza jak ktoś mi mówi: "musicie się wyluzować, odpuścić," :angry: Mowią jakbyśmy tego nie wiedzieli i chcielibyśmy odpuścić no ale nie da się przy styumulacji lekami nie myśleć o tym i odpuścić..
 
Paulina0308 ja miałam falstart ;) dietę stosowałam 3 miesiące przed dość retrykcyjnie. Suplementy brałam tylko przez dwa tygodnie. Po staraniach zwiększałam ph sodą (staraliśmy się o chłopca), hormony miałam na poziomie środkowym na kilka miesięcy przed dietą.


Panna Myszka ja wg owu mam o ponad 4 dni starsze. Tylko oni liczą owulację w 14 dniu cyklu a ja miałam 11-12. Dzisiaj się może dowiesz jaka płeć :) U mnie jak będzie chłopak, to będę w szoku :D Ja nie wybieram imion zanim nie będę znać płci. Wiem, że to będzie ciężka sprawa.


magic moja dwa di była w przedszoklu i potem chora była. Teraz drugi dzień poszła. Cały czas płacz i histeria, z nikim się nie bawi. Napisz mi, czy ja jestem przewrażliwiona? Dziś wprowadzam ją do sali i mówię, że chce jej się siusiu. Lilianka tylko z mamą chce iść. A jedna baba wzięła ją jak worek ziemniaków, powiedziała, że mam iść i tak wydzierającą się histerycznie niosła do ubikacji.. Mi jest bardzo ciężko ją zostawiać, za każdym razem ryczę i nie umiem się powstrzymać :/.


magda1609 ja się zastanawiałam nad triblusem, ale ostatecznie tylko mąż brał. Po L-kararnitynie i L-argininie już miałam problemy ze skupieniem i nosiło mnie. Niby można brać w pierwszej fazie cyklu z tego co pamiętam.


migduch ja brałam prgesteron od 3 dnia po owulacji przez 10 dni. Nie możesz mieć takiego podejścia. Tylko cała się zablokujesz, będzie co ma być. W końcu musi się udać. Pdobno prolaktya szybko spada po lekach.


Airfix ja zaczęłam wątpić w te wszystkie minerały i w ogóle. Jak się nie uda, to koleje staranina w przyszlym roku?


Paulina nie jest łatwo nie myśleć, jeśli co miesiąc nic nie wychodzi. Może za daleko od owu się staracie? Zawsze jeszcze można te kilka gdzin po wou też próbować.
 
Elisse U nas w przedszkolu było to samo-najpierw histerie, palce mi chciał pourywac, a Pani go wyrywala ode mnie. Po tygodniu było lepiej. Do przedszkola przynosilam mu w nagrodę jakąś niespodziankę :) na początku bardzo mi się to nie podobało ze tak drastycznie się z dziećmi obchodzą,ale gdy przychodzilam to mówił ze bawił się,że nie płakał, potem już mowil-ze było fajnie. Wszystko z czasem. Najgorszy chyba pierwszy miesiąc. Elisse jeśli mi się nie uda teraz,to tak-starania w maju dopiero w przyszłym roku :/ Ale wtedy będę miała 6cykli na starania to może wyjdzie;teraz mi te wizyty u lekarzy popsuly wszystko.
 
Elisse nie jestes przewrazliwiona, jestes po prostu kochajaca mama. U mojego maluszka Panie biora na rece, przytulaja i kaza wyjsc z pokoju, maluchy po pewnej chwili sie uspakajaja. Moj maly dzisiaj tez poplakiwal bo podobno prawie wszystkie dzieci plakaly. Caly czas przezywam, ze zle zrobilam i moglam go za rok poslac. Takze nie jestes sama, obie podobnie przezywamy.

Airfix mam nadzieje ze jednak w tym cyklu Ci sie uda, trzymam mocno &&&& i nie puszczam.

Panna myszka o ktorej masz wizyte?
 
Panna myszka o ktorej masz wizyte?

Właśnie wyjeżdżam. Stresuję sie potwornie, jednocześnie boję, czuję się conajmniej jak przed maturą, a sama nie rozumiem dlaczego - jestem pewna że mam synka pod serduszkiem, nawet się o 1000 zł założyłam z bratem :D. mąż miał ze mną jechać, ale się pokłóciliśmy wczoraj i jadę sama. Pewnie się maleństwo zakryje i nie pokaże...trzymajcie kciuki żeby było wszystko ok, ostatnio źle się czuję i mam nadzieję że z szyjką nic tam się nie dzieje...
 
Właśnie wyjeżdżam. Stresuję sie potwornie, jednocześnie boję, czuję się conajmniej jak przed maturą, a sama nie rozumiem dlaczego - jestem pewna że mam synka pod serduszkiem, nawet się o 1000 zł założyłam z bratem :D. mąż miał ze mną jechać, ale się pokłóciliśmy wczoraj i jadę sama. Pewnie się maleństwo zakryje i nie pokaże...trzymajcie kciuki żeby było wszystko ok, ostatnio źle się czuję i mam nadzieję że z szyjką nic tam się nie dzieje...

Panna myszka wiem co czujesz ja tez sie bardzo stresuje przed kazda wizyta, jak lekarz mi bada cisnienie to mowi ojj jak sie Pani stresuje, tetno wtedy mam chyba ze 120:-) Trzymam &&&
 
reklama
Airfix dla mnie to jest trochę brak szacunku takie wyrywanie dziecka ehh. No to teraz musisz się spiąć ;) właśnie bardzo mało miałaś teraz cykli staraniowych przez te badania.


Magic to mamy te same rozterki, ja się zastanawiam nad prywatnym przedszkolem cały czas. Szkoda, że to koszt 600-700 zł. Nie wiem,czy może do klubu malucha nie lepiej ją było puścić. Ja mam dość daleko teraz do przedszkola.


PannaMyszka powodzenia :) to ja mam podobnie, tylko dziewczynkę obstawiam u siebie :D.
 
Do góry