reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cześć dziewczyny :-) kiedyś już podczytywałam ten baaardzo długi wątek, ale nie doszłam dokońca ;-) w każdym bądź razie za około 6 miesięcy będziemy planować rodzeństwo dla naszego 5miesięcznego synka. Sama nie wiem czy wierzę w planowanie płci? może tylko w zwiększenie szans na jakąś konkretną płeć, ale i tak ostatecznie decyduje Bóg jakiego dzieciaczka nam ześle. Najważniejsze aby zdrowe :-) dziś zrobiłam z ciekawości badania i mam:
wapń 2,43 (2,09 - 2,54)
magnez 0,88 (0,66-1,07)
sód 141 (136-146)
potas 4,63 (3,60-5,60).
Ciągle karmie piersią, okres jeszcze nie wrócił (ciekawe kiedy wróci). Obecnie jestem na diecie bez nabiału, bo mały miał krostki i sprawdzamy czy to nie jest alergia na nabiał (wydaje mi się, że nie, bo dietę mam 4 tygodnie, a krostki wciąż są-mało widoczne a wyczuwalne pod palcami).
Czytałam, że przy staraniach o córkę, magnez i wapń mają być większe, a sód i potas niższe. Jak obnizyć zatem sód i potas?
starała się któraś z Was o córkę karmiąc jeszcze piersią?
Dziękuje za odpowiedzi ;-)
 
reklama
Elenaa witaj :) też staramy się o córeczkę ale niestety nie stosuje diety bo się do tego nie nadaje :p żeby obniżyć sód i potas musisz starać się omijać produkty, w których jest duża zawartość potasu i sodu. A badałas sobie hormony? :)
 
Magic jakoś nie zestresowałam się prenatalnymi. Będzie ok :). Fajnie tak podejrzeć szkraba.

Maran ja wychodzę z podobnego założenia. Co ma być, to tego się nie zmieni. Duże dziewczynki miałaś. Moja równe 3 kg ważyła.

Aby było mniej sodu i potasu, to dieta bez ziemniaków, pomidorów, gruszek i bananów :)
 
Hej dziewczyny ja tam zaglądam jak tam Maratha a ta dalej w dwupaku [emoji120]
Kochana kciuki za rychły poród [emoji7] będziesz brała znieczulenie ??
Wszystko juz gotowe pewnie co?
Małe czekają :)

A u nas wszystko ok malborskie jak na drożdżach , czas leci stanowczo za szybko . Ale z miłą chęcią się jej oddaje .

Panna myszka gratuluje synka , Adrian super imię

Airfix a brałaś ok 3 dni przed owu po małej ilości duphastinu ??

Pozdrawiamy ImageUploadedByForum BabyBoom1443718906.970566.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1443718906.970566.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1443718906.970566.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 75
Matik ale szybko ona rosnie... w szoku jestem, ciagle mi sie wydaje, ze to malenstwo a jak wstawiasz zdjecia to taki duzy bobas :) u mnie poki co bez zmian, porodu nie widze... nic sie nie dzieje... wszyscy w oczekiwaniu a Mała siedzi sobie w najlepsze... Dziadek pomalowal cale mieszkanie, babcia okna pomyla, firany, sztory, ogolnie maksymalne sprzatanie, cos chcialam pomagac to mnie noga w biodrze rozbolala, ze chodzic nie moglam, ale po nocy minęło ;) ciagle jeszcze jezdze autem bo dzieci woze do szkoly i spowrotem, na zakupy itd. a brzuch juz ledwo sie miesci, do kierownicy mi siega... jak przyjdzie mi rodzic po terminie jak z Ala to nawet nie mam pojecia jak duze szacunkowo jest dziecko, wizyte w szpitalu jesli nic nie ruszy mam umowiona juz po terminie na przyszly piatek wiec wowczas sie czegos dowiem... poki co czekam na swoj czas...

Pozdrawiam serdecznie wszystkich :)
 
Matik2012 Wylecialo mi z głowy z tym Duphastonem,ale wczoraj 12dc wzięłam wieczorem 1/4tabl. Owulacja powinna być 15-16dc to chyba dobrze będzie. Wogole nie czuję w tym cyklu jajników po stymulacji, nie wiem czy to nie będzie cykl bezowulacyjny.
 
Matik ale ten czas leci jeju Twoja malutka juz nie taka malutka:-) slicznosci.

Maran dobrze zeby malenka zechciala sama juz wyjsc, indukcje nie sa az takim dobrym rozwiazaniem. Mojego malucha tez rodzilam po terminie i mialam 2 indukcje przed cc.

Dziewczyny jaki dzisiaj mialam sen, ze urodzilam sliczna dziewczynke. Im blizej USG tym moja podswiadomosc bardziej wariuje:-)
 
Magic Trzymam kciuki oby ten sen się spełnił &&& :*

Elisse Mi w tym cyklu to się zrobiło wszystko już jedno, stwierdzam ze może po prostu mamy mieć jedno dziecko i już. Mój instynkt macierzyński całkiem opadł i leży ... może to wina przemęczenia i pogody.
 
reklama
Magic może to sen proroczy? :) mi maluszek bryka w brzuchu. Śmieszne takie łaskotanie.

Airfix też tak miałam w ostatnim cyklu i wtedy akurat zaskoczyło.
 
Do góry