reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Airfix, Elisse fajnie bylo gdyby sie spelnil, tylko nie wiem czy to sie czasami na odwrot nie sni. Z synkiem snilo mi sie ze chlopca urodze i tak bylo ale z autopsji wiem ze nie zawsze sie to sprawdza:-).

Elisse kiedy poczulas pierwsze ruchy i kiedy poprawilo Ci sie samopoczucie, bo u mnie tak srednio chodz dzisiaj jest ok

Airfix ja wierze ze Ci sie uda nie poddawaj sie:-)
 
reklama
Anufifi Ja mam takie zwątpienie w to ze się uda kiedyś ze nawet nie mam sił o tym myśleć i już się zastanawiać czemu się nie udaje. Nawet mi się nie chce pozytywnie myśleć. Myślę czy by nie wyjechać za granicę gdzies do pracy bo normalnie duszę się
 
Magic ja się zaczęłam lepiej czuć koło 10-11 tygodnia. Dość szybko, bo z Lilcią dopiero w 16. Za to ruchy bardzo szybko poczułam. Pierwszy w 13 tc, a dziś to już w ogóle się rozręciło maleństwo.

Airfix ja też mam czasami dość. Najchętniej bym wyjechała od tego wszystkiego z czystą kartą. Ile można się zastanawiać, co jest nie tak. Należą Ci się dłuższe wakacje chyba.
 
Elisse Faktycznie,chciałabym odpocząć ale nie mam jak. Dzieckiem nie ma się kto zająć, pieniądze na budowę potrzebne i jak tu myśleć o wakacjach. Codziennie jest jakaś praca fizyczna a to w domu,a to na budowie,wieczorem jestem wykonczona;a tu rano od nowa ,nowy dzien i to samo w kolko.
 
Do tej pory nie miałam monitoringu, ale doszłam do wniosku, że teraz na tej zwiększonej dawce CLO powinnam i poszłam w końcu dzisiaj.
A więc jestem w 12 d.c. mam 3 pęcherzyki, dwa większe, jeden mniejszy ale ponoć też całkiem całkiem i lekarka mówi że z tego może być ciąża mnoga - mówila nawet o trojaczkach. Co o tym myslicie, czy wogole starać się dalej? Czy z tych trzech może się zaplodnić tylko jeden? Może to glupie pytanie ale wogóle się nie moge odnależć teraz, bo trojaczki to jednak wyzwanie..
 
anufifi poprostu zastanaiwam się ile pęcherzyków, że tak powiem powinno być "standardowo"?

A wogóle moja koleżanka nie planowała płci, tylko mówiła że chciałaby mieć córkę (ma już synka) i dzisiaj się dowiedziała ze bedzie dziewczynka :) także bez planowania i sie udało, co za dzień... :)
 
Przewazni sa dwa trzy pecherzyki. Jeden dominujacy ale przy stymulowaniu moze byc więcej .
Co do planowania to większość kobiet jednak nie planuje a jednak trafiaja to 50 % wiec nie planujac tez jest szansa.
Ja planowalam ale tutaj Piranha uswiadomila mi ze przy moicj wynikach badan chic tragiczne nie byly powinnam zdecydowac co dla mnie wazniejsze: dziecko czy córka. Nie wahalam sie . I udalo sie zajsc choc corki nie bedzie bedzie kochany przez wszystkich juz Krzyś; )
 
reklama
Panna Myszka gratuluję synka

Magic kciuki aby ten sen się sprawdził :)

Matik ale Olivka już duża. szok.

Maran ja tez ciągle zaglądam czy ty już. ja tuż przed porodem też zaczęłam wszystko sprzątać. jak zaczęłam 37tc to pomyłam wszystkie okna i poprałam rolety rzymskie. Rodziłam w piątek a w czwartek nakazałam mężowi skosić trawę mimo że jeszcze mogła trochę poczekać. On do mnie z tekstem " w sobotę poobcinam jeszcze przy brzegach trawę" a ja do niego " w sobotę to ty może mnie w szpitalu będziesz odwiedzał". Czułam że to już, mimo że skurcze zaczęły się w nocy z czwartku na piątek. a Ty nie masz żadnego przeczucia?
 
Do góry