reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzięki dziewczyny ale jak pojde do lekarza to wtedy uwierze,jeszcze jak mi powie ze serduszko bije to juz całkiem :)
Airfix za Ciebie to w szczególności będę zawsze trzymała kciuki!!!! Jesteś świetną kobietką iii Tobie też sie uda,szkoda tylko ze trzeba czekac do wiosny ale może w tedy będzie strzał w 10tke ;)
 
reklama
Zaczarowana ale super wiadomisci.
Airfix nie zapomnij ze ja tez jeszcze jestem.siedze po cichutko bo co tu gadac. :( owu mialam chyba dzis rano. Jak jechalam autem do szkoly z malym to czulam takue lekkie rozpieranie w okolicy jajnikow. Pik mialam w sb wieczorem.
Czytam dziewczyny na bierzaco ale co mam pisac jak nie ma. Bedzie dopiero w grudniu. :(
 
Airfix, Ania cały czas trzymam za Was kciuki :)

Zaczarowana gratuluję. Ja też na początku nie mogłam uwierzyć :) teraz mi mały wiercipięta przypomina o sobie.
 
My ogólnie długo się nie staraliśmy,raptem to był nasz 3 cykl bo jak postanowilismy sie postarac o rodzeństwo dla naszego synka to juz było raczej po owulacji,pozniej chciałam raczej strzelać na dziewczynke to nie załapało iii teraz było ,,co ma być to będzie''... nie powiem że córcie bym bardzo chciała ale jak Boziu da mi kolejnego synka to też będę prze szczęśliwa :)

Chciałabym isc do lekarza tak żeby było juz widać serduszko,kiedy mi radzicie hmm ? Mi wię wydaje ze na następny tydzień juz moge sie umówic
 
Ostatnia edycja:
Marantha cudna malutka buziaki jak dajecie sobie radę? jak córeczki ?

Zaczarowana gratulacje tyg liczysz od pierwszego dnia @6/7 tydzień ale moze lepiej zrób beta hcg

Panna myszka dużo odpoczywaj [emoji7] a Ty w którym jestes tyg? Bo na aplikacji w telefonie nie widzę
Staraczki kciuki za Was [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

U nas wszystko ok mała rośnie , wszyscy w niej jesteśmy zakochani .
Pozdrawiamy
 
reklama
Heyka dziewczyny

Zaczarowana idz po skonczonym 6 tyg ja bylam 5t5d i jeszcze serduszko nie bilo, tez sie przez to stresowalam, moj lek nalegal any stwierdzic ze ciaza nie jest pozamaciczna i tylko tyle.

Ja dziewczyny sie troche martwie, moze jestem przewrazliwiona ale jeszcze nie czuje tak ruchow od czasu do czasu cos poczuje ale to jeszcze nie tak jakbym chciala w pierwszej ciazy czulam malego juz w 16tc wiec jak na pierwsza ciaze szybko to teraz powinnam jeszcze szybciej a tu prawie 15tc i cicho, czuje czesto miejscowe rozpieranie. Moze malenstwo jest mniej ruchliwe ale na usg caly czas sie wiercilo. Nie wiem
 
Do góry