reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tynka może na betę skocz :)

Odebraliśmy dzisiaj wyniki mojego męża. I na pierwszy rzut oka wszystko jest w normie, ale ja sie na tym nie znam i dokładnie to coś wiecej bede wiedziala 16.11 bo mam wizyte u swojego ginekologa. Natomiast jutro ide na monitoring ale to do innego lekarza i może też poproszę przy okazji żeby zobaczyła te wyniki nasienia. Jedyne co mnie zmartwiło, że ph wynosi 7,9 czyli typowo chłopczykowe. No ale podtrzymuje mnie na duchu fakt, że jest 50 na 50% szans na płeć :)

Airfix tu super, że spróbowaliście :) zobaczymy a nóż widelec coś sie wykluje :) trzymam kciuki! :) a kiedy przypada Ci owulacja? a i wogóle super że przekonałaś męża, żeby tylko spod drzwi nie uciekł :)

To mój ostatni cykl z CLO także jak teraz nie wyjdzie to później nasze starania będą wyglądały na zasadzie co ma być to będzie.
 
reklama
Panna Myszka to chyba tylko takie powiedzenie w jakim to pięknym stanie jesteśmy..

Aga30 zawsze raźniej, że nie tylko ja zdycham.

Paulina &&&& :)

Airfix jednak się skusiłaś :) a na badania lepiej kilka miesięcy wcześniej iść. Zawsze potem jakby coś było nie tak, to można polepszyć a jednak kilka miesięcy to trwa. &&& za cykl.
 
Tynka ja mierzylam temperature i u mnie byl spadek implantacyjny a 2 dni po nim temperatura byla wciaz na wysokim poziomi u mnie to bylo powyżej 37st C i wowczas robilam test i byl pozytywny, nie jakis mega pozytyw, ale kreska byla normalnie widoczna nie zaden bladzioch... ale temperature to trzeba mierzyc od poczatku cyklu bo takie jednorazowe pomiary niewiele powiedzą... trzymam kciuki by objawy okazaly sie ciazowe &&&&
 
luska 22 pewnie Twoja historia przewinela sie gdzies tu na forum ale oczywiscie nie byłam w stanie ogarnać ogromu postów dotyczących planowania płci :) widzę, że jesteś z Kielc,w związku z powyższym chciałam zapytać czy możesz polecić jakiegoś lekarza, bo myślę nad zmianą, a może Ty bardziej jestes doświadczona w bojach :) P.S. chciałam napisać wiadomość prywatną ale oczywiście mi się nie udawało :)
 
Moj gin mateusz lepiarczyk chodze do niego na nfz przychodnia centrum teraz przyjmuje na prusa bo maja remont na sobieskiego 27 mily delikatny interesuje sie pacjetka robil mi hsg nie dawno nawet nie czulam bolu tak delikatnie robil to badanie polecam
 
luska 22 właśnie kolejnym etapem ma być u mnie hsg i naczytałam się, że to tak boli, że aż się wystraszyłam bo mam niski próg bólu :) a robił Ci to ze znieczuleniem? leżałaś w szpitalu czy odrazu wyszłaś?
 
Wyszlam tego samego dnia dostalam znieczulenie, zapraszam cie na watek zamkniety zalacze link zaraz i dodam cie do grupy
 
reklama
Do góry