reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Cześć Dziewczyny, czy wiecie coś o inseminacji w endometriozie? Czy któraś z Was miała IUI i zaszła po nim w ciążę? Szukam info o IUI właśnie w endo, ale mało jest takich przykładów ‚z życia’...

Hej, jak miałam 4 podjeścia do IUI, niestety żadne się nie udało. Z perspektywy czasu uważam, że tylko straciłam czas i pieniądze. Zdecydowałam się na iv, udało się za pierwszym razem.
 
reklama
Cześć Dziewczyny, czy wiecie coś o inseminacji w endometriozie? Czy któraś z Was miała IUI i zaszła po nim w ciążę? Szukam info o IUI właśnie w endo, ale mało jest takich przykładów ‚z życia’...
Wg mojej gin proponowanie inseninacji przy endometriozie to naciaganie na kase.
 
Dzięki za odpowiedzi :)
No właśnie ja jestem po pierwszej i zastanawiam się czy to kontynuować...
Nieagatka, czyli Twoja ginekolog jest za tym żeby od razu ivf?
 
Dzięki za odpowiedzi :)
No właśnie ja jestem po pierwszej i zastanawiam się czy to kontynuować...
Nieagatka, czyli Twoja ginekolog jest za tym żeby od razu ivf?
To zalezy od stopnia endometriozy - ja mam III i na szczęście trafilam na szczerych lekarzy, ktorzy od razu mnie oswiecili mowiac, ze nie ma sensu tracic czasu ani pieniedzy. Bylam po porpnieniu i po prawie 2 latach staran. Podeszlam do ivf, udalo sie za pierwszym razem.
 
Heyka dziewczyny ja również mam torbiel endo mała bo 15mm nabawilam się jej po pierwszej cesarce teraz bez problemu zaszlam w drugą i już mój Skarbek ma 7 tyg także dziewczyny trzymam za was kciuki, ja ciągle kontroluje ca125 oraz robię test ROMA bardziej czuły, ponadto zrobiłam sobie kurację ziołami rosyjskimi w 2 miesiące zmniejszyła mi się o 3mm, później przerwałam bo chciałam zajść w ciążę.

Napisane na LIFETAB_P831X w aplikacji Forum BabyBoom
Cześć, jakie zioła rosyjskie brałaś?
 
Do góry