reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Hej potwory co się z wami dzieje????
Gdzie jesteście???
Czy wszystkie pojechałyście na wakacje??? A może którejś wyszedł test pozytywny i nie wie, jak nam o tym powiedzieć????
Ja ten cykl mam bez wspomagaczy, ale tempkę mierzę i w tym cyklu moja owulka wariuje, dzisiaj mam 20dc, a owulki, jak nie było tak nie ma...
 
reklama
Wikulaa

j\u mnie juz po owu, dziś 20dc...@@@ planowo powinna być ok środy-czwartku..niestety po kilku dnia wysokiej temp...dziś zaczeło spadać/...jestem mega przygnębiona, całe rano płakałam, bo naprawde w tym cyklu, pierwszym po laparo wierzyłam ze sie uda, każdy kolejny cykl tylko mnie oddala od szans na ciążę....nie umiem sobie tego prztłumaczyć...ide ulicą widze setki dziewczyn w ciaży i normalnie łzy mi sie cina do oczy...
dlatego w sumie nie piszę...ie chce smęcić:-(
 
Czesc dziewczyny! Widzę, ze nastroje takie sobie. U mnie też nieciekawie. mam tak samo jak antonina01 jak widze dziewczyny w ciazy to chce mi sie płakać. Ciągle jestem zła i smutna. To chyba przez te hormony , które biorę. Siedze w pracy i marzę o wakacjach, ale u mnie to wielka niewiadoma. dziewczyny trzymajcie się, wierzę, że owulka u WAS była i że wszystko będzie dobrze. Buziaki. Papa
 
Wikulaa

j\u mnie juz po owu, dziś 20dc...@@@ planowo powinna być ok środy-czwartku..niestety po kilku dnia wysokiej temp...dziś zaczeło spadać/...jestem mega przygnębiona, całe rano płakałam, bo naprawde w tym cyklu, pierwszym po laparo wierzyłam ze sie uda, każdy kolejny cykl tylko mnie oddala od szans na ciążę....nie umiem sobie tego prztłumaczyć...ide ulicą widze setki dziewczyn w ciaży i normalnie łzy mi sie cina do oczy...
dlatego w sumie nie piszę...ie chce smęcić:-(

oj ja cię dokładnie rozumiem, miałam to samo w poprzednim cyklu, w którym miałam robione hsg i "przepchane" jajowody, niestety nie udało się... teraz sobie tłumaczę, że niby najłatwiej zajść w ciążę w cyklu po hsg, ale nie biorę żadnych wspomagaczy, owulka sobie ze mną pogrywa, nie mam siły
Wczoraj byłam na zakupach ubraniowych i normalnie ze łazami w oczach potrzyłam na ciuszki ciążowe, aż mężuś musiał mnie odciągać i oczywiście obiecywał, że już niedługo będzie mi kupował takie ubranka:) Bo on twierdzi, że traz jak były mistrzostwa to my tez strzelaliśmy gole, heheh


no w końcu się przeprowadziliśmy , ale jestem padnięta , jutro tylko skończe rozpakowywać klamoty i za tydzień jedziemy do PL na wakacje :) hahaha znowu się będziemy pakować :D

Trochę wam zajęła ta przeprowadzka:) może jakieś zdjęcia nam pokażesz z nowego mieszkanka???
na długo do Polski przyjeżdżacie??


Czesc dziewczyny! Widzę, ze nastroje takie sobie. U mnie też nieciekawie. mam tak samo jak antonina01 jak widze dziewczyny w ciazy to chce mi sie płakać. Ciągle jestem zła i smutna. To chyba przez te hormony , które biorę. Siedze w pracy i marzę o wakacjach, ale u mnie to wielka niewiadoma. dziewczyny trzymajcie się, wierzę, że owulka u WAS była i że wszystko będzie dobrze. Buziaki. Papa

Na pewno uda wam się gdzieś wybrać na wakację!!! długo jeszcze masz brać te hormony??? Bo się pogubiłam:zawstydzona/y:
 
Wikulaa hormony będę brała do wrzesnia, zostały mi 3 zastrzyki. Potem przez dwa miesiące tabletki anty na uregulowanie cyklu.
Ja wierzę, ze pojedziemy. Szukamy właśnie last minute. A Ty już byłaś na wakacjach?

Ja też Bardzo chętnie zobaczę zdjęcia z pięknego mieszkania!

naszą Madzię to chyba całkowicie dzidziuś pochłonął bo dawno nie zaglądała.
Pozdrawiam!
 
Groszek - my wyjeżdżamy 23lipca wieczorem na 2 tygodnie i już się nie mogę doczekać tych wakacji:))
Na pewno znajdziecie jakieś fajne last minute!!
 
Wikulaa
naszą Madzię to chyba całkowicie dzidziuś pochłonął bo dawno nie zaglądała.

Witajcie Dziewczyny :-D
Bardzo się cieszę, że o mnie pamiętacie :-D Ja cały czas trzymam za Was mocnoooooo kciuki.
Hanusia rośnie jak na drożdżach i jest kochana :tak: Od początku przesypia noce, a w dzień najczęściej śpi po 3-4 godziny.
O porodzie już praktycznie nie pamiętam (jeśli chcecie o nim poczytać, to zapraszam https://www.babyboom.pl/forum/dziec...-f304/opowiesci-z-porodowek-37615/index4.html)
Trochę zmęczona jestem (chyba bardziej monotonią), ale jak tylko spojrzę na nasze Słoneczko zmęczenie mija :tak:, bo to największe szczęście jakie nas spotkało.
Poryczałam się jak bóbr, kiedy pierwszy raz świadomie się do mnie uśmiechnęła, gdy miała 3 tygodnie. Od tygodnia zaczyna nam opowiadać ;-) Wczoraj gadała do karuzeli :-D
My wakacje spędzamy w domu, bo stwierdziliśmy, że z takim maleństwem nie będziemy wyjeżdżać w tym roku.

Dziewczyny a Wy DZIAŁAJCIE, bo podczas urlopu, kiedy jest się wypoczętym i na luzie, są najlepsze efekty (wiem to po sobie ;-)) Trzymam kciuki i piszcie co u Was słychać :-)
 
madziamadzia - fajnie, że się nareszcie odezwałaś. Zazdroszczę Ci tego szcześcia, ale wierzę, że i mnie to kiedyś spotka:)). Nie dziwię Ci się, że w tym roku nigdzie nie wyjeżdżacie, z takim maleństwem to tylko męczarnia...
Wszystkiego dobrego dla was!!
 
reklama
dziewczyny my jednak wyjeżdżamy 19 sierpna do Egiptu:-)...prawdopodobnie trafie na środek cyklu więc może w tych sprzyjających okolicznościach sie uda...puki co czekam lada moment na @ a w następnym tyg ide na konsultacje do innego gina (przy okazji zmonitoruje cykl, bo mój gin na wakacjach). Drećzy mnie słaba faza lutealna. krótka i wogóle tyklo 3 temp jakieś wyzsze a potem już systemayczny spadek....co moze być dowodem na niski progesteon.
Nie wiem czy wy wogóle bawicie sie w mierzenie temp, bo ja od lutego tak sie obserwuje i powiem wam, że już kilka dni po owu , jak temp zaczeła spdać wiedziałam że ciąży nie będzie. Oszczędzam na testach ciążowych :-) i pozbawiam sie złudzeń na długo przed terminem @

przykre to...ale u mnie todziała jak w zegarku ...niestety


liczę na "egipski cud" ;-)))

 
Do góry