reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
No to trzymamy kciuki!

U mnie..bomba..fakt,ze naturalnie sie nie udało, ale z ivf za pierwszym razem zaskoczylo!takze u mnie ewidentnie endo siadla na droznosc jajowodow..teraz cale dnie spedzam ze swoim 4miesiecznym juz szczesciem:)))takze nie poddawajcie sie dziiewcyzny!powodzenia!:)
 
Czesc, jestem tu nowa. Z wszelkimi mozliwymi chorobami... Endometriozy 3 st nie wyłączajac. :( po 9 latach staran, 4 laparoskopiach i 1 laparotomii zdecydowalismy sie na IMCI w Bialymstoku. Wczoraj minal 7 dpt , mialam podane 2 blastusie 1bb i 2bb... No i moja beta wyniosla 1,14... Załamka. Zrobie jeszcze jeden test w 10 dpt ale to wlasciwie tylko formalnosc. Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, musi nam się udać!!!
 
Mi się udało po 3 próbie właśnie w Białymstoku w Bocianie. Obecnie jestem w 14 tygodniu ciąży bliźniaczej. Tobie też się uda nie poddawaj się. Masz jakieś zarodki zamrożone?
 
Ja też leczę się w Bocianie. Zrobię jeszcze druga weryfikavję wyniku w 10dpt ale na cuda nie liczę. Został nam tylko jeden zamrozony zarodek , z 6 ktore sie zaczęly dzielic 3 nie doczekaly 3 doby, 2 mialam podane teraz przy transferze...wiec jeden slabeuszek czeka na mnie i zostanawiam się czy podawanie mi go ma w ogole sens.. Skoro nie przyjal się zaden z dwoch slabych zarodkow klasy 1bb i 2bb to niby jakim cudem ma się przyjac zamrozony 1bb? Ech...
 
Dr M.
Wahalismy się miedzy Kriobankiem a Bocianem ale narzeczonemu spodobala sie nazwa kliniki i padlo na Bociana :) a dojezdzamy az z Poznania wiec stwierdzilismy, ze jak juz jezdzic 500 km to chociaz do jednej z najlepszych klinik.
 
No to witaj w klubie my też jesteśmy z pod Poznania i dokładnie tak samo stwierdziliśmy, że jeśli gdzieś się uda to tylko w Bocianie.
 
reklama
Do góry