reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Cześć dziewczyny, ja też chętnie przeczytam "Sekret". Uważam, że takie książki naprawdę potrafią zdziałać cuda. Przy okazji polecam coś od siebie - "Moc pozytywnego myślenia" Norman Peale; czytałam tę książkę dwa razy, zaznaczyłam ciekawsze fragmenty i czytam je wtedy, gdy "coś złego dzieje się w moim umyśle". ;-) I działa!!
 
reklama
Cześć Dziewczyny :-D
Co u was słychać? Jak humorki?
Daian czasami tak jest, że jak się coś dzieje nie po naszej myśli, to ciężko jest pozytywnie myśleć, ale musisz wierzyć, że będzie dobrze. Kurcze znajdź czas i idź na ten kurs - myślę, a nawet wiem, że na pewno bardzo by Ci pomógł :tak: Po nim jest łatwiej pozytywnie myśleć :tak:
Mokka masz racje do takich książek w złych chwilach, i nie tylko, trzeba wracać
Wikulaa podczytuję Was na Dukanie, ale sama nie mam czasu na pisanie ;-) U mnie przez 1,5 miesiąca -6,5 kg :-D
 
Ostatnia edycja:
To ile jeszcze planujesz zrzucić??
Przynajmniej 8, żeby ważyć kilka kg mniej niż przed ciążą :tak:, a w ciąży przytyłam sporo, bo 27kg :zawstydzona/y:. Nie karmię piersią, więc dietkę muszę mieć, a ta mi najbardziej ze wszystkich podchodzi. No i wreszcie wchodzę w spodnie sprzed ciąży, bo wcześniej musiałam w spódnicach chodzić. Nie przestrzegam jej ściśle, bo jem czasem np. arbuzy itp, a zamiast słodzika używam brązowego cukru w przepisach, gdzie jest potrzebny, ale oczywiście z umiarem ;-)
 
Hej, dziewczyny. Widzę, że rozmawiacie o odchudzaniu. Ja polecam jogging, biegam już drugi rok i uważam, że jest świetny, żeby utrzymać odpowiednią wagę, a przy okazji taki wysiłek fizyczny doskonale poprawia nastrój ;-)
madziamadzia super, że masz takie maleństwo ;-)
 
Hej, dziewczyny. Widzę, że rozmawiacie o odchudzaniu. Ja polecam jogging, biegam już drugi rok i uważam, że jest świetny, żeby utrzymać odpowiednią wagę, a przy okazji taki wysiłek fizyczny doskonale poprawia nastrój ;-)
madziamadzia super, że masz takie maleństwo ;-)

Zastanawiałam się właśnie nad bieganiem, ale ciężko mi się zmotywować..Jak to zrobić:)?
 
reklama
Zastanawiałam się właśnie nad bieganiem, ale ciężko mi się zmotywować..Jak to zrobić:)?

Największą motywacją jest zgubienie kilku kilogramów :-) Poza tym biegam z dwiema dziewczynami i nawzajem się motywujemy. Przy okazji biegania możemy sobie pogadać, więc zawsze jest chęć, żeby się spotkać, a przy okazji łączymy przyjemne z pożytecznym ;-)
wikulaa musisz znaleźć odpowiednią ekipę ;-)
 
Do góry