reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy takie usg oznacza ciążę? Jeśli nie to co?

Czarnula204

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Styczeń 2015
Postów
15
Co może oznaczać to usg czarne kółeczko z ciut jaśniejsza otoczka w slozowce macicy. Ma 2,5 mm przypomina pęcherzyk na jajniku ale jest ładnie okrągłe. Byłam wtedy w 15 dn cyklu lekarz powiedział ze prawdopodobnie to bardzo wczesna ciąża ale mówił ze nie daje sto procent jednak też stwierdził, że nie wie co innego by dało taki obraz jak tylko ciąża. Jednak też nie znalazł ciałka żółtego ale na to powiedział ze nie zawsze je widać. Lecz na jajnikach nie było śladu owu ani nic zwiastujacego owu. W macicy było też bardzo dużo śluzu aż pokazywał mi na usg. Następnego dnia zrobiłam test wyszedł negatywnie wiec czułam się rozczarowana. Ale nie wiem co myśleć bo może było na niego zabwczesnie bo 10 dn cyklu bolał jajnik i była żyłka krwi czyli jakby to było owu. Ale znowu w 5 dni by się tak szybko zagniezdzilo? A jeśli by było z poprzedniego cyklu to znowu test powinien pokazać. W dniu usg miałam różowy śluz dzień wcześniej na wieczór juz tez i dostałam dupka i mam go brać dwa tyg do usg.

Wysłane z mojego HTC przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Od dupka śluz się zrobił normalny jest taki mieszany i przezroczysty i biały. Boje się nakrecac i rozczarować. Ale doszły mi jakieś straszne mdłości nie mogłam zrobić ryby bo odrzuca mnie wszystko podchodzi. Myslam ze minie ale to drugi dzień. No i sikam dużo. Ale staram sobie to wszystko tłumaczyć ze żołądkowe dolegliwości czasem mam a siku może od tego ze dużo pije. Piersi są ciężkie ale nie bolą. Za to przy stosunku często mnie boli wiec zaczynam się martwić czysto ciąża czy coś mi jest. Wpisałam sobie w Google pęcherzyk ciążowy i faktycznie moje usg było łudząco podobne. Dodam że to 14 miesiąc starań.

Wysłane z mojego HTC przy użyciu Tapatalka
 
Moze ktoś ze chce podzielić się opinią na mój temat bo mnie normalnie skręca nie pewność.

Wysłane z mojego HTC przy użyciu Tapatalka
 
Bo widzisz ja po staraniach mam wrażenie, że nowe życie jest tajemnicą... i nie za bardzo daje się zamykać w naszych testach, tabelkach, itp. Próbujemy podglądać, ale to ciągle jest jak przez dziurkę od klucza... nic pewnego. Musisz poczekać, bo przygoda z dzieciątkiem to ciągłe czekanie - na II kreski, na bicie serca, na prenatalne, połówkowe, porod itd...

A lekarz nie proponował Ci zbadania poziomu betaHCG?
 
Właśnie nie. Ale mam od rana do południa zajęcia z synem i nie mam kiedy jak narazie się wyrwać a u nas labo wszystkie do 10. I nie wiem co i tym myśleć jestem zmieszana. A ci udały się starania.?

Wysłane z mojego HTC przy użyciu Tapatalka
 
Tyle to ja wiem ale nie mam możliwości wyrwać się w tych godzinach żeby zrobić. Normalnie to bym poszła i po południu wynik w garści. Myślałam że może ktoś był w podobnej sytuacji i wypowie swoje zdanie na ten temat.

Wysłane z mojego HTC przy użyciu Tapatalka
 
U mnie mdłości się utrzymują. Nasilają się gdy zaczynam jeść. A słodkiego to już wogole.. Dziś delikatnie boli pod brzusze nie mocno tak tylko cmi. Strasznie mnie wypryszczylo. Boli mnie cała broda i czoło, ewidentnie hormony buzuja .. Tylko na złe czy dobre którz to wie.. Musze czekać.


Wysłane z mojego HTC przy użyciu Tapatalka
 
Chyba będę pisać tak sama do siebie. .. Mdłości mniejsze dziś zanotowaliśmy wszystko mi śmierdzi 12 dni temu wacha się w 37,2 - 37,4 to pierwszy cykl z tak wysoka temperatura, zawsze był skok maks 37,2 a potem w okolicach 37 tylko. Może to coś znaczy. Podbrzusze boli po bokach, promieniuje do pachwin..

Wysłane z mojego HTC przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Chyba będę pisać tak sama do siebie. .. Mdłości mniejsze dziś zanotowaliśmy wszystko mi śmierdzi 12 dni temu wacha się w 37,2 - 37,4 to pierwszy cykl z tak wysoka temperatura, zawsze był skok maks 37,2 a potem w okolicach 37 tylko. Może to coś znaczy. Podbrzusze boli po bokach, promieniuje do pachwin..

Wysłane z mojego HTC przy użyciu Tapatalka

i robilas tą betę ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry