reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to mogły być plamienia implantacyjne?

Dołączył(a)
1 Czerwiec 2015
Postów
4
17 maja dostałam okres.. Był to 27 dzień cyklu.. Skończył mi się jakoś po czterech dniach.. Ogólnie okres powinien skończyć mi się jakoś 23, bo zazwyczaj trwa u mnie 6 dni..27 albo 28 czyli jakoś 4-5 dni po okresie znowu zaczęłam krwawić.. Krew raczej była ciemnych kolorów, ale nie powinnam tego krwawienia mieć... Regularnie kocham się z chłopakiem i chcielibyśmy mieć dziecko.. Czy jest możliwe, że to były plamienia? Dodam jeszcze że zaraz dzień później zrobiłam test, ale niestety wyszedł negatywny.. Dopiero potem przeczytałam, że test robi się dopiero co najmniej tydzień po plamieniach... Co o tym myślicie? Czytałam też, że plamienia występują pomiędzy jajeczkowaniem a miesiączką, a ja miałam "je" po okresie...
 
reklama
Idź na test ciążowy z krwi. Będziesz miała 100 % pewności. Choć to trochę słabe objawy na ciążę przez te ciągłe plamienia.
Jeśli test wyjdzie negatywny polecam zrobić badania tarczycy, często powoduje problem z zajściem w ciążę i rozregulowywuje miesiączkę.
A gdyby plamienie się powtarzało nadal to poszła bym do ginekologa.
 
Idź na test ciążowy z krwi. Będziesz miała 100 % pewności. Choć to trochę słabe objawy na ciążę przez te ciągłe plamienia.
Jeśli test wyjdzie negatywny polecam zrobić badania tarczycy, często powoduje problem z zajściem w ciążę i rozregulowywuje miesiączkę.
A gdyby plamienie się powtarzało nadal to poszła bym do ginekologa.


Miesiączkę dostałam tak jak powinnam, ale trwała ona mniej niż zazwyczaj.. No i tak jak mówię po 5 dniach po tym jak POWINNA skończyć mi się miesiączka to dostałam tego plamienia.. I trwało 2 dni.
Dziękuję bardzo za odpowiedź :)
 
A może to jakiś natłok obowiązków albo dużo stresu ostatnio? to też ma wpływ na miesiączkę
 
Ja proponuje wizytę u ginekologa przyczyn krwawień może być bardzo dużo. I może warto się zastanowić czy to dobry czas na zapraszanie do swojego świata nowego człowieka - stres w ciąży to kiepski pomysł.
 
reklama
Właśnie ten nowy człowiek naprawiłby wszystko, bo stresuję się praktycznie tylko i wyłącznie przez rodziców, bo to oni ciągle na mnie naciskają.
 
reklama
Do góry