reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hsg

andzia25

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Luty 2010
Postów
657
Witam wszystkie forumowiczki:-):-):-)
Nie wiem czy już wcześniej taki temat powstał bo nie udało mi się znaleźć, dlatego jeśli tak to przepraszam za powtarzanie się. Otóż mam pytanie czy jakimś dziewczynom udało się po tym zabiegu zajść w ciąże? I jeśli tak to w którym cyklu po zabiegu?;-);-);-)
 
reklama
Ja miałam wykonywane to badanie...bo to nie jest zabieg a badanie, które sprawdza drożność jajowodów. U mnie okazało się,że jajowody były drożne, mimo odwrotnych podejrzeń.

Z jakiego miasta jesteś? Idziesz prywatnie czy państwowo...ja poszłam prywatnie do lekarza, który jako jeden nieliczny wykonuje badanie metodami światowymi...czyli prawie bezboleśnie. Nie było żadnych metalowych urządzeń tylko cewnik....zapłaciłam 400zł ale opłacało się. Wim,bo wcześniej miałam robioną histeroskopię na fundusz zdrowia...i powiem,że nie wiem co było gorsze...to badanie czy poród.
 
witam
Tez zastanawiam się nad tym badaniem. Staramy sie z męzem juz dłuzszy czas, wzsystko jest okej, moje wyniki i jego, a jednak nie wychodzi.
 
Takhisis ja mieszkama w okolicy Siedlec i tam miałam robione to badanie. Byłam państwowo i choć było ono bardzo bolesne to dało się przetrwać. Wyszło mi że mam drożne jajowody, ale liczę na to że były one posklejane i dzięki badaniu uda mi się wkońcu zajść w ciąże. A Tobie udało się po hsg?
nagapalma na Twoim miejscu zgodziłabym się na hsg bo nic nie tracisz a możesz tylko zyskać. Ja też miałam robione hsg po wykonaniu wszystkich podstawowych badań(wszystkie wyniki miałam dobre). Narazie nie wiem czy mi pomoże bo to dopiero I cykl, ale nadzieję jest
 
Ostatnia edycja:
Ja zaszłam w ciąże cykl po badaniu...ale to raczej nie efekt badania...a dobrego lekarza,który zrobił badanie na progesteron...okazało się,że był trochę za niski....brałam miesiąc i zaszłam w ciążę:)
Powodzenia!!!
 
Ja też miałam robione to badanie kilka cykli temu, udrożniło mi ono jajowody... w tym cyklu miała IUI i teraz czekam na efekt:)
 
andzia25 a do kogo chodzisz w Siedlcach??? Ja też jestem z okolic miałam skierowanie na to badanie ale jakoś nie wyszło z umówieniem się na konkretny termin i przepadło.
Ja chodzę do dr Korniluka. A badanie miałam robione w szpitalu wojewódzkim. A kiedy miałaś wystawione skierowanie? Bo mi lekarz powiedział że ono jest cały czas ważne więc może jest jeszcze szansa żeby się umówić. Tylko najlepiej iść 2dc do ordynatora( z tego co pamietam to zapisuję on na zabiegi i różne badania między 13 a 15h) i się umówić bo oni wykonują tylko jedno takie badanie w ciągu dnia. A Ty u kogo się leczysz?:tak::tak:
 
witam sie i na tym watku,teraz po @ czyli na poczatku grudnia mam isc na 1 dobe do szpitala na hsg...boje sie jak byk;/;/

ale juz tylko to badanie mi zostalo do zrobienia...
 
reklama
Dziewczyny a możecie mi napisać jak to badanie wygląda od podstaw, mój lekarz też chce mnie skierowac na to badanie napiszcie mi coś o tym czy to boli i jak wygląda cały przebieg.
 
Do góry