reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Jestem tu nowa
Mam dwie córy 3 i 9 lat ,3 ciążę stracone ( dwa poronienia i poród w 32 tyg martwej corki)
Obie córki z cesarek na luteinie, duphastonie, nospie
Z uwagi na pęknięcie macicy zlecono 3 lat przerwy przed kolejna ciaza. Do 31 lipca miałam założona wkladke, zaraz po wyjęciu okres trwający 7 dni , po kolejnych 7 dniach znowu okres obfity, skok temperatury od 11 dnia cyklu w 14 mega śliski, jak białko śluz. Zbliżenia w każdym plodnym dniu
Temp mierzona co dzień o 7 (36 ,3- 36,5)
Od owulacji 37,2 Od kilku dni 37,4-37,8
Dziwnie jestem zmęczona, senna, blada, naturalna temp pod pachą mam 36,4 max 36,6 teraz 37,5
Jestem zdrowa, zeby też ale
Pobolewaja mnie jajniki , okropnie piersi
biorę witaminy ,kwas foliowy i acard od 15 dnia cyklu duphaston.
I tu rodzi się pytanie kiedy zrobić bete? Czekać do okresu?
Ile dni po owulacji może wyjść beta?
Kiepsko się czuje i wolała bym wiedzieć jak muszę się już oszczedzac.
Pozdrawiam
Cześć, mnie również spotkało pęknięcie macicy, bez wcześniejszego porodu. Czy w ten sposób straciłaś córkę w 32 TC? Bo ja dokładnie w tym samym momencie ciąży straciłam synka.
Bardzo trudno znaleźć osoby, które mają takie doświadczenia. Mogłabyś napisać, jak się potoczyły Twoje dalsze ciąże?

Pozdrawiam serdecznie
 
Do góry