reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292

dagamit

czekając na cud...
Dołączył(a)
10 Listopad 2008
Postów
1 150
Miasto
Śląsk
Witam wszystkie dziewczyny, które walczą o swoje pierwsze maleństwo. Chciałabym, żebyście podzieliły się swoimi doświadczeniami związnymi z IUI. Ile czasu się staracie, jakie macie wyniki, jakie problemy zdrowotne? Jak długo czekałyscie z podjęciem decyzji o IUI? Ile zabiegów już za wami?

Ja jestem po pierwszej inseminacji w cyklu stymulowanym Clo, bez luteiny. W 24dc robiłam badanie progesteronu - wyszedł bardzo wysoki, bo aż 43. Cykle mam bardzo regularne - 27dni, więc jutro spodziewam się @. Nie liczę na nic, bo 2 dni po IUI okazało się na usg, że pęcherzyki nie pękły, więc w sumie zabieg był bez sensu. Poprawialiśmy naturalnie, ale tak to już próbujemy 3 lata... Czy ktoś ma podobne doświadczenia z wysokim progesteronem pod koniec cyklu?
 
reklama
Witaj Dagamit.
Ja jestem obecnie na etapie przygotowywania sie myslami do IUI. W przyszłym tygodniu idę na badanie sluzu i postanowie z ginem co i jak.
Naszczęście mam koleżanek kilka co miały IUI więc myslę że jestem dobrze poinformowana, ale zawsze mozna sie dowiedziec czegos więcej :)

A wogóle to normalnie wczoraj myslałam o tym żeby załozyc wątek o IUI i patrze dzisiaj a tu jest heh :)

Anecia wybacz ale jesli nie masz z IUI nic wspólnego to sie nie wypowiadaj. Bo IUI a In Vitro to zupełnie inne zabiegi.
 
Witaj Dagamit.
Ja jestem obecnie na etapie przygotowywania sie myslami do IUI. W przyszłym tygodniu idę na badanie sluzu i postanowie z ginem co i jak.
Naszczęście mam koleżanek kilka co miały IUI więc myslę że jestem dobrze poinformowana, ale zawsze mozna sie dowiedziec czegos więcej :)

A wogóle to normalnie wczoraj myslałam o tym żeby załozyc wątek o IUI i patrze dzisiaj a tu jest heh :)

Anecia wybacz ale jesli nie masz z IUI nic wspólnego to sie nie wypowiadaj. Bo IUI a In Vitro to zupełnie inne zabiegi.
cześc dziwczynki, ja w zeszlym roku mialam dwa razy robione iui w tym w sumie 4 podejścia. Pierwszy raz nie powiodlo się niestety, udało się wychodować jeden pęcherzyk, byłam stymulowana Fostiomonem a na pęknięcie brałam pregnyl. Drugim razem udało się ale po kilu dniach doszlo do samoistnego poronienia. Nasienie męża mialam wstrzykiwane w umówionym dniu i godzinie, zdecydowalam się na iui dlatego że nie jajeczkuje a mąz miał kiepskie nasienie. Dodam tylko że mimo niepowodzenia nie żałuje tego ponieważ moje jajniki wzięły się po tej stymulacji do pracy, widze różnice w cyklach tych sprzed iui i terazniejszych, życze wam powodzenia:)
 
Na początku chciałam powiedziec że może to i nie to samo, ale jednak o tej inseminacji też tam dziewczyny pisza, wiec może warto jednak podkleić się pod tamten wątek... zawsze więcej bratnich dusz :-)

Anecia wybacz ale jesli nie masz z IUI nic wspólnego to sie nie wypowiadaj. Bo IUI a In Vitro to zupełnie inne zabiegi.

Z tego co mi wiadomo to wolność wypowiedzi w tym kraju panuje wiec może wyluzuj. Nie każdy odrazu jest specem w kazdej dziedzinie, ale czlowiek uczy się całe życie.


A tak swoją drogą to trzymam kciuki zeby się wam udalo zafasolkować!!!
 
Witaj Dagamit.
Ja jestem obecnie na etapie przygotowywania sie myslami do IUI. W przyszłym tygodniu idę na badanie sluzu i postanowie z ginem co i jak.
Naszczęście mam koleżanek kilka co miały IUI więc myslę że jestem dobrze poinformowana, ale zawsze mozna sie dowiedziec czegos więcej :)
Właśnie o takie informacje chyba nam tu chodzi - dlatego piszmy na bieżąco! Ja chyba jutro zatestuję - o ile wcześniej nie pojawi się @. A koleżanki po szczęśliwych IUI?

cześc dziwczynki, ja w zeszlym roku mialam dwa razy robione iui w tym w sumie 4 podejścia. Dodam tylko że mimo niepowodzenia nie żałuje tego ponieważ moje jajniki wzięły się po tej stymulacji do pracy, widze różnice w cyklach tych sprzed iui i terazniejszych, życze wam powodzenia:)

My Tobie też. Gratuluję determinacji - 4 IUI to musisz mieć dużo siły :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a byłas na becie? nie zalecil ci gin po IUI bete po 10dpo?
Nie zlecała, ale wiem że można już robić betę. Nie chcę się jednak stresować, bo nawet jak teraz wyjdzie wysoka, to nie znaczy że za kilka dni nie spadnie. Wiesz, przeżyłam już jedno poronienie i nie chcę się zbyt wcześnie łudzić czymkolwiek. Dlatego poczekam co najmniej do jutra, choć pewnie nie będzie trzeba, bo @ przyjdzie jak zwykle w terminie :)
 
reklama
Dagamitt opowiedz mi jak wygladała twoja IUI? Dlaczego nie robiłas na pekniętym pecherzyku? Skoro jestes po poronieniu czemu po IUI nie bierzesz luteiny czy dupka? Gdzie wykonywałas IUI? I ile cie to kosztowało :)
 
Do góry