reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Yoanna kiedy masz wizytę? Synek Pole już się przedstawił więc kolej na Twojego małego człowieczka :-)

Smerfeta od jutra zaczynam wieniec laurowy pleść, podrzucę Ci go po becie jak będę w Invikcie na badaniach :tak::tak::tak:
 
Dzień doberek:)
Ladybea ja się dowiem jutro czy moje jajce się wchłoneło, miejmy nadzieję że po moim i Twoim torbielu nie ma już śladu:tak:
Kasik36 nie martw się na zapas, będzie dobrze:-) te mamuski nasze kochane:):)
Dzisiaj mój synek ma rozpoczęcie roku szkolnego na 14 stą:szok: chyba ich pogięło a w dodatku widziałam plan lekcji w necie i tylko 2 razy w tygodniu idzie na godzine 8. Co za beznadziejny plan....
 
Smerfeta patrzałam na te zdjęcia z nostalgią i tęsknotą....dużo znajomych obrazków. Najbardziej w pamięci utkwiły mi kredki heheh, zawsze lubiałam rysować i robię to do dzisiaj:):) Także kredki z misiem i babino (które są do dzisiaj ale w innym opakowaniu) a ten kolorowy piórniczek to był szał heheh tak sama z kredkami różnokolorowymi rysikami przekładanymi:-)
Dziewczyny ile macie lat? ja mam 34 rocznik 79;-)
 
Enni ja taki piórnik jeszcze gdzieś mam. Wszystkie te przedmioty z rozrzewnieniem wspominam :rolleyes2::laugh2: I te podręczniki, książeczki, wycinanki ehh no normalnie wszystko... a książki zawsze miałam po siostrze (rocznik 79 ;-) ) bo kiedyś było to możliwe :blink: Ja mam 31 wiosen (rocznik 82)
 
hej!!
Moja siostrzenica dziś pierwszy raz do szkoły poszła-do pięciolatków.Dziś tylko apel,więc spoko było-tak siostra mi mówiła,zobaczymy,jak to będzie od jutra,jak szkoła juz zacznie się nie na żarty?!...ehhhhhhhhhhhh,bo było super,jak do"zerówki"szło sie jak dziecko miało 6 lat!!to teraz coś idiotycznego wymyślili!!!!!!!!!Głupi rząd!!!i głupie ustawy!!!!!!!!!:angry::angry::angry:
Ja rocznik też 82,w tym mc.będę miałą 31 wiosen...........
 
reklama
Witam się dziewczynki w ten wrześniowy, deszczowy i pracowity poniedziałek :-) Nie dosyć, że mam zaległości po "urlopie" to jeszcze koniec miesiąca, poniedziałek, deszcz ... Ale widzę, że na naszym forum milutko, wspominki się włączyły dziewczynkom ;-):-D Też pamiętam szkolną wyprawkę, jestem z Was najstarsza bo rocznik 76 (37 wiosen) :zawstydzona/y: Z dzieciństwa pamiętam, że z uwagi na fakt, iż mieliśmy sporo znajomych za granicą to byłam tą szczęściarą, która chwaliła się w szkole pachnącymi gumkami do ścierania, długopisami pachnącymi i piszącymi w 12 kolorach, mazakami nawet już nie pamiętam w ilu kolorach ale ledwo się w tornistrze mieściły ;-), zegarkami z kalkulatorem, cieniutkimi długopisami i do kompletu zegarkami i kalkulatorami w tym samym kolorze i wieloma innymi gadżetami. Ach to były czasy, tak niewiele człowiekowi do szczęścia było trzeba ... A jak przychodziły paczki z czekoladami, batonami, pomarańczami, bananami, sokiem multiwitaminowym (do dzisiaj pamiętam jego smak) i ciuchami (tak inaczej pachnącymi niż nasze) to była radość niedoopisania :-D:szok::-D

Smerfata Tobie musi się udać:tak: Ja oczywiście mogę każdej z Was wieniec upleść, nie ma problemu, tylko przerwijcie tą złą passę, później ciąże posypią się jak z rękawa :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry