reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Justyn_ka Ja naszczęście za HSG nie płaciłam, za leki płace wszytko 100% Smerfeta przy ostatniej iui też miałam słabe endo i ktoś tutaj napisał żeby pić czerwone wino. Przez 2 dni wybombałam całą butlę hehehe i wiesz że albo to pomogło, albo wiara w to że pomaga, jak pojechałam do lekarza sam się zdziwił że tak urosło :-D:-);-):tak:))) Więc od dzisiaj będę ciągnąć winiaka hehhe
Kasik a może masz jakiś pomysł albo zdjęcie z jakimś stroikiem w szkle. Ostatnio kupiłam sobie kielichy, sztuczne kwiaty, kamyszki kolorowe, świece, ale jakoś średnio mi wyszło:-D
 
reklama
Witajcie:)
ale nakrobałyście, ostanio okazuje się, że w pracy mam więcej czasu niż w domu:-(.
Kasik gratuluję uczennico na 5:-D, czekamy na foki, pochawl się:-D
Smerfetka miłej zabawy, ale uważaj na siebie;-)
Justynka i Enni powodzenia jeszcze raz życzę, kciukasy za Was zaciśnięte &&&&&&&

A ja właśnie wróciłam z labo, krew oddana i teraz czekanie 2 tyg za wynikiem AMH. Kasik pytałam pani w labo, czy trzeba być naddczo do FSH i LH i nie trzeba!!!

Miłego dzionka życzę:tak:
 
reklama
łal ale naskrobałyście, że już nie pamiętam której co miałam napisać :rofl2:
KAWIATUSZEK gratuluje :tak: nie dziękuj żeby nie zapeszyć :-p
KASIK36 ale z Ciebie pilna uczennica gratki :tak:
trzymam kciuki za testujące niebawem aby zobaczyły wysoką bete lub II krechy na teście :tak:
ja czekam na @ mam nadzieje, ze przyjdzie w terminie nawet nie obraziłabym się jakby przyszła wcześniej, co może mi się uda w następnym cyklu podjeść do iui :tak:
ściskam Was kochane :*
 
Do góry