reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Cześć Dziewczynki!

Kasik36 gratuluje zdania egzaminu. Ja tam uwielbiam chodzić do szkoły, juz kilka podyplomowek mam za sobą! Takie jakieś zboczenie:)) i współczuje sytuacji w labo.... No wiecie, nawet jak sie płaci, to szacunku dla człowieka nie ma....

Justyn-ka trzymam za Ciebie kciuki. Powodzenia &&&&&&&

Kwiatuszek. - cieszę sie ze sie zakwalifikowaliscie.... Super. &&&&&

za wszystkie trzymam mocno zaciśniete piastki:))

u mnie nic nowego. Jajniki mnie bolą, czas sie ciągnie... Nic sie nie dzieje:))
 
reklama
Smerfeta chodzi chyba tylko o badanie nasienia w labo bo krew normalnie ludzie oddawali. Zresztą z moimi wynikami nie było problemu. Powtórzę sobie to FSH w następnym cyklu u siebie w miasteczku i porównam. Ciekawe czy intensywny aerobic późnym wieczorem dzień wcześniej mógł wpłynąć na wynik, podobno wysiłek niewskazany na 24 h przed badaniami. Ciekawej konferencji życzę i udanej imprezki :-)

Edit: doczytałam, że program dyskwalifikuje przy FSH powyżej 15 więc tu jeszcze się łapię. Teraz tylko niecierpliwie czekam na AMH, na pewno spadło tylko jak bardzo tego nawet najstarsi Indianie nie wiedzą :confused:
 
Ostatnia edycja:
Justynka, witaj i powodzenia. Trzymam mocno kciuki, już jedna iui u Was się udała, więc musi być dobrze :tak:
Fluidki, żeby przyszły tydzień obfitował w wysokie bety ~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Wyobraźcie sobie dziewczyny, ze przez te wakacje to zapomniałam, ze badania robiłam.:)) wyszłam właśnie na stronę i mam porobione wyniki: antykoagulant tocznia - uujemny
p- ciała kardiolipidowe bardzo niziutka wartość, ujemne,
APTT - w normie
CRP - w normie


......

powiem tak - zła jestem.... Bo jakby coś wyszło w tych badaniach, to by wiadomo było co robic... A tak to d.... Jestesmy super zdrowi, a nie wychodzi i sa te poronienia... Nie mam pojęcia co dalej... Zostają badania genetyczne...
 
Dziewczynki moje kochane dziękuje wszystkim i każdej z osobna za kciukasy, tańce i inne cuda, bo pomogły
biggrin.gif

jak przystało na żółwice wyleguje sie na plaży i odpoczywam po punkcji
Znioslam 13 jajek, doktor powiedział ze mam minimalną hiperstymulacje:/ ale jest oki, nic nie bolało , personel baaaardzo miły. Z wyjątkiem ciągle naburmuszonej pani z rejestracji( ciaza niestety w tym przypadku jej nie usprawiedliwia)nawet moj M to zauważył:)
transfer w poniedziałek o 11 :) na weekend zostajemy w 3miescie, więc troszkę słońca jeszcze zlapiemy
Milego dzionka :)
Kasik Juz to kiedys ci pisałam -zakupoholiczka:)
agawa, dobrze ze zdrowi ..no ale właśnie dlaczego jest jak jest:/
 
GENNA TO BARDZO DOBRE INFORMACJE. ŻYCZĘ CI ŻEBY DALEJ SPRAWY POTOCZYŁY SIĘ PO TWOJEJ MYŚLI :-)
WŁAŚNIE NAJGORSZE JEST TO AGAAWA, ŻE NIBY WSZYSTKO DOBRZE A SIĘ NIE UDAJE :confused:
 
reklama
Do góry