reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Enni- trzymam kciuki:)

ladybea- dziekuję za miłe przywitanie... fajnie, że jest takie miejsce gdzie możemy się wzajemnie wspierać

Piaska- moja gin mówiła, że do salve nie idę na IUI, tylko na przygotowanie nasienia męża, następnie nasienie otrzymuje ona do gabinetu i już ona dokona IUI...ponoć współpracuje z salve w przygotowywaniu nasienia. Rozmawiałam, że 600zł- to przygotowanie nasienia, 150zł - u niej aplikacja... za wizyty płace srednio ok 100zł, a jak jest z kosztem leków?? masz na mysli jakies leki po IUI? czy leki na rosnięcie pęcherzyków. Wiesz nie wiadomo jeszcze czy do IUI dojdzie, bo czekam na poczatek cyklu i zobaczymy jak bedą pęcherze rosły.Wybacz, że tak dopytuje ale to mój pierwszy raz i nie za wiele wiem w tym temacie.

Justyn_ka- trzymam kciuki:)
 
reklama
ale wy kobietki macie tempo w pisaniu!!!!!!!!!!!
Pyscek bardzo mi przykro, wiem co czujesz. Dziś jeszcze może nie, ale już jutro zbieraj siły na następną walkę.
Kasik jak dobrze liczę to pewnie w tym samym czasie będziemy mieć ivf. U mnie jest po 5 stymulce. Jeszcze jedna i chyba w końcu nas zakwalifikują.:szok:
 
Czerwona oliwko a już zarejestrowałaś się na ivf ministerialne? Bo Kasik jest już zarejestrowana, czyli zaklepała się w kolejkę na ten rok (ja w sumie tak samo). To byśmy razem podchodziły, całą trójcą a może nawet i czwórcą bo Nati też ;-)
 
Pyscek a Ty teściora zrobiłaś, nie bete hcg? bo wiesz, z testami to różnie bywa....
robiłam test, na bete nie mam czasu iść bo 1 zmiany :( a tak wogółe to jakoś jestem do bety zrażona ... kiedyś robiłam i było że nie jestem w ciąży i jeszcze zły komentarz lekarza i jestem do niej jakoś tak przeczulona :-(
 
Czerwona oliwko a już zarejestrowałaś się na ivf ministerialne? Bo Kasik jest już zarejestrowana, czyli zaklepała się w kolejkę na ten rok (ja w sumie tak samo). To byśmy razem podchodziły, całą trójcą a może nawet i czwórcą bo Nati też ;-)

nie wspominałam wcześniej ale w pierwszych dniach lipca wypełniliśmy papiery i jesteśmy na liście.
 
reklama
Dzięki Dziewczyny :biggrin2:
Genna, nie ma co wątpić, będzie wszystko dobrze! Musi być! Jeszcze na wzmocnienie ~~~~~~~Jeśli chodzi o mojego Synka, teraz na długość już się nie da zmierzyć za bardzo, wagę się podaje a ta wynosi 350g czyli tak, jak powinno być w tym momencie :tak:Pomiary wszystkie w najlepszym porządku, bardzo szczegółowo wszystko sprawdził, więc tak - jestem spokojna :-)
Smerfeta, chyba będzie Szymon, od dawien dawna była mowa, że nasze dziecko będzie miało na imię Szymon, więc nie było wyjścia - musiał być chłopak. Choć coraz częściej ostatnio myślałam o Kalince... Najważniejsze, że jest zdrowy. A Ty nie miałaś na betę dopiero w czwartek iść? Ale dobrze, nie będziesz nas zbyt długo trzymała w niepewności :) ~~~~~~~~~~~dla Ciebie i kciuki.
Pyscek, przykro mi strasznie :( ale tak sobie jeszcze myślę, że test to jednak test, niekoniecznie musi być to pewny wynik...
Merlin, witaj i powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Do góry