reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Kasik mam nadzieję, że sanepid nie namieszał. Poczekam na Ciebie, nie przełożę wizyty. I tak pewnie nowy termin zaproponowaliby mi za min 3 miesiące :baffled: Baw się dobrze na wakacjach. Mam nadzieję, że wypoczniesz jak należy ;-) No i nie obrażę się jak wrócisz z fasolką w brzuchu więc wiesz... nie krępuj się ;-)

Kasica w tej samej jednostce miałam PRG. Mój gin mówił że jeśli wynik będę miała pow 20 to nie muszę wspomagać się ani lutką ani dupkiem czyli wychodzi że wynik masz super :tak: Zazdroszczę nowej fryzury. Moje włosy są tak uparte że nie mogę za bardzo zrobić sobie szał-fryca :confused:
Anika to na pewno zależy od tego w jakich dawkach brałaś clo, ale nie jestem ekspertem. Wiem jednak, że po stymulacji do ivf często przytrafia się naturals w następnym cyklu bo organizm jest tak nafaszerowany lekami. Z tym, że ivf to już mega dawki leków do stymulacji:sorry2:
Milena poczytaj ulotkę od tego leku, może coś mądrego tam znajdziesz w kwestii ciąży, zagrożeń, efektów ubocznych leków itp. Może te info podpowiedzą coś do tematu starań

Queen, Lena, Yoanna, Magda????? co tam u Was? Jak się trzymacie?
 
reklama
Smerfeta, dzięki za info - ja nigdy nie brałam clo, ale tak czytam o nim i nie chce mi się wierzyć, że moze mieć aż tak długofalowe działanie
 
cześć!!
Dziekuję dziewczyny,za odpowiedz w sprawie wyniku mojego progesteronu,uspokoiłam sie,że wynik jest w porządku:tak:.Dziekuję raz jeszcze!!
Milena,ja pracuję w bardzoooo dużej firmie produkującej sprzęt agd......jestem pracownikiem magazynu,mam pracę trochę papierkowa,a trochę fizyczna,ale ogólnie jest bardzo fajnie!!z fajnymi ludzmi pracuję,a to jest bardzooo ważne!!,a ludzi mam naprawdę spoko:tak:.pracuje 8 godzin dziennie,a potem idę do domu i nic kompletnie mnie nie interesuje,takze nie zabieram pracy do domu,i to jest superrr!!!!.Czesto sobotami można sobie nadgodziny "złapać",także nie narzekam!!:-)
anika,co do Clo,to pierwszy raz spotkałam sie z taka opinią jaką napisałaś....takze ja nie wypowiem sie na ten temat,bo pojecia nie mam jak to jest z tym działaniem Clo...
 
Milena ja brala Orgametril w 22-26dc bo nie pekl mi pecherzyk ale nie bylo szans na ciaze. Moze spytaj drka.
Anika moja poprzednia lekarka mowila tylko ze CLO nalezy brac do 6-ciu miesiecy bo potem nie dziala. A swoja droga to gdyby mial 'wydluzone' dzialanie to chyba lekarze nie zalecaliby zeby go brac co miesiac... ale co ja wiem
Kasik udanego wypoczynku :)
 
Kasica, Ladybea - ja również nigdy takiej opinii nie słyszłam, więc dziwi mnie, ze dziewczyna pisze, że tak powedział jej lekarz:/ smutne, że tak informuje, jesli nie jest to zgodne z prawdą...
ja dzisiaj dostałam @, co po poniedziałkowym negatywnym teście nie zdziwiło mnie, ale trochę jednak zasmuciło... :( no nic, zaczynam kolejny cykl. umówiłam sie na usg w 8dc, czyli w przyszłą środę i zaczniemy przygotowania do iui na naturalnym cyklu. dodatkowo dostanę antybiotyk, bo niestety mam paciorkowca, którego bezskutecznie probowałysmy się z gin pozbyc, ale się nie udało. wg lekarki branie antybiotyku 5dni przez iui i 3dni po, zwieksza szansę na ciążę. miałyscie tak? słyszałyście takie opinie? wychodzi na to, że iui będę miała za 2tygodnie... boję się:(
 
Anika słyszałam ogólnie opinie, że antybiotyk osłabia obronność organizmu i jest większa szansa na to, że nie odrzuci zarodka. Ale powtarzam jedynie to co wyczytałam na forum :happy2:

Ladybea co u Ciebie? Rośniesz? ;-)
 
reklama
hej!!
Leemonca...................przykro mi:-(,bo doskonale wiem,jak sie czujesz....:-(.ajjj,brak słów nieraz na to wszystko...po prostu.....Ale pamiętaj,nie można sie poddać,nadzieja umiera ostatnia......a,przecież Ty, Ja,oraz wszystkie inne dziewczyny mają o co walczyć prawda??!!Bo wszystkie mamy wspólny CEL!!!!!!!!!!!!!!!także,głowa do góry i jaki plan dalszy???
JA dziś mam 20 dc.i czuję nieco ból piersi....:-(,boję sie,bo u mnie taki objaw,wskazuje na jedno...@:-(,także ja już powoli też sie załamuję....:-(
Agaawa,pisz tu raz-dwa jak po wizycie wczorańszej!!!jestem bardzooo ciekawa jak było i co dr.powiedział i wogóle ....
Ja jeszcze dziś do pracy i jutro juz wolneeeeeeeeeeeeeee!!!bardzo sie cieszę!!!
 
Do góry