reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Kasik odpocząć też trzeba, nie dajmy się zwariować. Zwłaszcza teraz musisz odpoczywać :tak: nie wiem czy zrobiłam wszystko, tak mnie lekarz pokierował ;-) ale i tak nie dotrzymałam jego planu, bo planem był transfer na koniec sierpnia ;-)

MagdaM wiem że różnie bywa z emocjami. Raz na wozie, raz pod wozem. Dobrze że potrafisz się podnieść, widząc to co masz :tak: Długo się staracie, ale trzeba, warto. U mnie troszkę dłużej to trwało... ale to nie istotne, ważne by cały czas coś robić, by był jakiś punkt planu na horyzoncie
Anika może i warto wierzyć w naturalsa. Ja nie wierzyłam bo straciłam jajowód od wartościowego jajnika. Lewy jajnik zawsze był mały, potem został pocięty bo miałam dużą torbiel więc nie bardzo był produktywny. Na dodatek te 3 nieudane iui, 2 nieudane ivf... i szok! Jakiś tam cud u mnie w takim razie zaistniał, więc chyba warto choć tak troszkę w niego wierzyć ;-) oby ten cud trwał bo boje się mówić/pisać/myśleć że to cud... taki niewierny Tomasz jestem ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
MagdaM33 dla Ciebie chomik, co prawda juz Kasik go używa ale chyba sie nie obrazi :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1406579774.203434.jpg

Pole chomik tez dla twojego M niech poczuje jego chomiczą moc !!!!!!!
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1406579774.203434.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1406579774.203434.jpg
    34,8 KB · Wyświetleń: 30
Aniko super sa takie zarazy, ktore mozna wytępic;) Pokonalas kilka metrów do mety i tylko mi o paradoksach z zółwiami nie opowiadaj, w tej historii do mety dobiegniesz:)))
Magdo to sie zwyczajnie depresja nazywa, a potrafi wyniszczyc od środka niczym rak. Nie wiem co Ci napisać...sama jestem wrakiem człowieka, ktory w nocy wyje w poduszkę, a na codzień musi trzymać fason, bo z mojej udawanej siły muszą czerpać inni...
Smerfeto ja teraz trzymam kciuki, zeby radość teraz tylko z każdym dniem rosła tak jak brzuszek.
Kasik miło poczytać, ze relaksujesz sie, bo teraz nic innego nie możesz zrobic, wiec nie było by sensu sie zadreczac myślami. Ja tez jestem po histeroskopii;) Wiec gdyby cos poszło nie tak, a trzymamy sie wersji, ze tak byc NIE MOZE, to bedzie plan A1 zamiast B, a ponieważ nie brzmi to ladnie( tak jakość autostradowo;) to Ty nam realizuje wariant A.

Ja niestety skłaniam sie przy wersji, ze ludzie sa źli. Jak ktos zna filozofię Fromma to ja skłaniać sie ku wersji homo homini lupus est.
Moja ostatnia historia nawet nie warta odnotowania, bo dotyczy finansów, wiec strasznie banalnie.
Kiedys darowalam czyjaś złą wole i sie mści...
Mileno ​dzieki za fluidy:)
 
Melduje że jestem po wizycie. Wszystko wporządku. Zobaczyć pecherzyk to jest coś a jak zobaczę serduszko to nie wiem co zrobię :)
Mam nie odstawiac clexanow(dostałam jeszcze 40szt i zaplacilam ponad 400 zl :/ ) a zamiast lutinusa dr przepisal mi luteine 100 to Chociaż tyle oszczedze.
Do tego zlecil badania i 18.08 wizyta serduszkowa :) bo dr wraca z urlopu :)

Dobranoc padam na pyszczek
 
Ostatnia edycja:
Hello :-)
Nie zaglądałam parę dni, a tu taaaakie wieści :-)
Smerfeta :-) Baaaardzo się cieszę!!! Czekałam na ten moment i się doczekałam :-) Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę &&&&&&&&& Wszystko musi być dobrze.
Kasik, teraz na takie cudowne wieści od Ciebie czekam i jestem pewna, że nadejdą. Trzymam mocno kciuki &&&&&&
Milena, gratuluję raz jeszcze. Kiedy następna wizyta?
Pole, przesyłam do Was całą pozytywną energię. Już tyle razy zdarzały się u Was mniejsze lub większe cuda... Mam nadzieję, że i teraz tak będzie.
MagdaM, przytulam mocno. Mam nadzieję, że chomik bardziej się postara i odegna smutki.
Blue, i dla Ciebie ładunek dobrych myśli. Tyle się w tej kolejce wystałaś, że to musi być kwestia chwili jeszcze.
To tyle na szybko z tel., bo nie mam kiedy usiąść przy kompie :-(
 
reklama
Ufff w końcu w domku bo przecież po przyjeździe (po godz 18-tej) jeszcze do pracy poszłam, pilne zaległości szybko nadrobiłam i do domu. Już rozpakowana, pranie w koszu już na jutro a ja na kanapie ze stęsknionym psem :-) U nas właśnie burza i leje ale za to przyjemnie chłodniej się zrobiło bo cały dzień powyżej 30 stopni było :szok: Ciekawe czy wytrzymam do 1-go z betą :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Do góry