reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Luize, niecierpliwie czekam na wieści od Ciebie :) wierzę, że jest dobrze!:)

Kasik, co ty dzisiaj za czarnowidztwo uprawiasz, hm? ;) oj, bedziemy bic ;) Z Kropkiem/Kropką jest wszytsko ok!!!! pozytywnie musisz mysleć:) a co do nazwy salonu - bardzo często wybierana jest nazwa związana z imieniem wlaścicielki czy kogoś, zatem powszechne to ejst:) moze oryginalniej byłoby "Rach ciach" ;) w Poz mamy "Czesankę" :D a może coś z nożyczkami , pomyślę hahah ;) a swoją drogą, żeby tak marny odzew na Twoje ogloszenie był? a niby bezrobocie...

Pole, Smerfeta, myślę, że obie macie rację mówiąc o udostępnianiu/nieudostępnianiu meczów... to jest biznes i nikt filantropem się nie stanie, by miliony mogły obejrzec...bunt sie jednak u mnie pojawia, ze gdy dzieje się coś, czym Polska moze się pochwalic, to jest to zakodowane:/ i nie mam tu na mysli tylko siatkowki, ale inne dyscypliny... a pilkę nożna (tak wiem, nasz narodowy sport) obejrzy sobie Kowalski zawsze, wszędzie i bez względu na operatora:/

Queen, alez mieliście rocznicę slubu, uff! ale nie ma tego złego.... przekonaliście się, że na rodzinę zawsze można liczyc:) duzo dobrego!

Agaawa, jak tam?

Niebajka, gdzie się podziewasz? ;)

u mnie żadnych nowosci w temacie wiadomym... moze ja się powinnam wypisac czy cos, skoro mało "produktywna" w tym zakresie jestem? :) no cóz powiem Wam, że dzisiaj sie wkurzyłam na uczniów, pocisnęłam, opieprzyłam, naprodukowałam się.... a jak ogladali zdjecie klasowe, to powiedzieli "Pani jak uczennica wygląda! ładnie!" troszkę mi przeszło :p za ten komplement na temat niewygladania na swój wiek, nie za "ładnośc" :p
 
reklama
Anika oj typowa babka jesteś :-D wystarczy powiedzieć, że nie wyglądasz na swój wiek ;-) Niezła z Ciebie nauczycielka, podziwiam. A tak przy okazji to przypomina mi się historia z Ani z Avonlea kiedy pewnego dnia też wybuchła na swoich uczniów bo miała zły dzień i jednego sprała linijką przez co w końcu zyskała jego szacunek :-D A co do produktywności to pamiętaj, że Ty jedna podtrzymujesz tematykę wątku więc pokładamy w Ciebie nadzieję... no chyba że naturals Ci się trafi to też się nie obrazimy ;-)

Pole ja tego pana nie będę za bardzo podziwiać bo ma za sobą również niezbyt czyste interesy

Kasik z fryzjerami to właśnie tak jest, że wolą szybko otworzyć swój zakład i pracować tylko dla siebie. Ja mam dwie takie fryzjerki. Jedna z nich jak przeniosła się na swoje to dopiero była uszczęśliwiona a druga otrzymała ciut wsparcia od rodziców (młodziutka dziewczyna, i aktualnie tylko do niej chodzę) i też samodzielnie prowadzi swój zakład

Queen ja tak dokładnie pytałam o datę wizyty :happy2: czyli dokładnie za tydzień w poniedziałek? Byłaś już w nowej siedzibie Gamety? Robi wrażenie :tak:

Anika, Queen, Enni, Luize mocne kciuki za Was &&&&&&&&&&&& bardzo Wam kibicuje :tak:
 
Hej! Hej!
Melduję, iż wykonałam moje wczorajsze zadanie dla najbardziej odważnego człowieka na świecie :-D - zdobyłam zaświadczenie od ginekologa, wpisał próby zajścia w ciążę i zapisany duphaston. Teraz tylko mam nadzieję, że to wystarczy dla kliniki.
Smerfeta, no właśnie jeszcze nie byłam w nowej Gamecie, już nie mogę się doczekać. A dokładnie to jadę we wtorek :happy:
Ladybea, Hanina - cudowne!! :-):-D Tak swoją drogą to widzę, że Hanina spać nie daje? :happy:
Enni, ja chociaż zza krzaków to też o Tobie pamiętam i nieustająco wierzę...
A Wam wszystkim, dziewczyny życzę miłego pierwszego dnia jesieni - mojej najukochańszej pory roku :happy:
 
Oj kochane kobietki, dziękuję :sorry:
Quenn ja tez tak w krzakach siedzę :tak: tak jak na naszym forum, tak z IVF ;) Startujesz do rządówki?
Ladybea tyle co pochwaliłaś się o ciążą a Hania już dawno na świecie, przeraża mnie jak ten czas zapierd...:):):)
Kasik Tobie kochana zyczę dużo spokoju i nie denerwuj się tak :) na pewno z maluszkiem wszystko dobrze:)
Wczoraj dzwoniłam do Gamety no i jeszcze moich papierów nie ma.....wrrrr wiem że za wcześnie zadzwoniłam:eek: no ale same wiecie jak to jest:) Zadzwonię w środę, to będą równe 2 tygodnie
 
Queen jak przeszlysmy na sztuczne mleko to na spanie nie narzekam. Nawet przyznam że dziecko jest dla mnie łaskawe.
Enni tak właśnie z tym czasem jest. Hania ma już 7 tygodni.
 
reklama
Ladybea, to co Ty robiłaś na forum o 3 w nocy??? :shocked2::happy:
Enni, tak, podchodzę do rządówki, za tydzień mam wizytę, jestem ciekawa czego się dowiem, a przede wszystkim jak długo będę musiała czekać.
Dziewczyny z rządówki - mam do Was pytanie, czy do kwalifikacji potrzebowałyście aktualnego usg piersi? bo natknęłam się na taki przypadek gdzieś na forum...
 
Ostatnia edycja:
Do góry