reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Pies już normalnie zdrowy, jak ręką odjął :tak::-) Wyspał się, sam zeskoczył z kanapy i prosił jak jadłam obiad ale nic nie dostał więc zjadł suchą karmę, napił się wody, wyszedł na dwór siusiu i nawet kłócił się z psem sąsiada ;-) Weterynarz oczywiście kazał, a właściwie kazała bo to pani, wrócić do suchej karmy. Daję mu Hepatic to karma dla wątrobowców.
 
reklama
Dziekuje wszystkim Ciociom za odwiedziny, jednocześnie proszę o to, zeby sie troche dziewczyn urodziło...
Na razie jedna Hanka, a nas z Szymkiem dwoch jest...
Po ciążowych suwaczkach czas mi leci niesamowicie i wierzyć sie nie chce, ze to juz połowa ciazy sie zbliżyła.

Czytam na bieżąco i wiem, ze mamy stymulacje, mamy lepsze wyniki meza, mamy wzorcowe ciaze, mamy plan, mamy wiarę w cuda.
Ciezko mi zebrać mysli na każda z Was, ale wszystkie razem ogarniam.
Jestem z Wami całym sercem.
 
Cześć!

Pole na filmiku przedstawiono chyba pierwsze przywitanie zwierzaka z dzieckiem :-) teściowa już mi tłumaczyła że jak tylko przyjdziemy ze szpitala to mamy psu pokazać dziecko, aby pies powąchał i zaakceptował.

Enni a jak to było u Ciebie z pieskiem? Karolka szybko zaakceptował? Czy może nie mieliście wtedy psa?

Pole też potwierdzam, że pamiętamy o Was :-)

Mnie chyba znowu przewiało, albo złapało mnie zmęczenie od nadmiaru komputera bo głowa pęka :-(
 
Pole fajny filmik :) tez sie zastanawiamy jak to bedzie. Nasz pies jest bardzo rozpieszczony i moze byc ciezko. W najgorszym wypadku wyprowadzimy go pietro nizej, do mojej mamy. W ciagu dnia jest ze mna w pracy. Jak jestesmy w domu to i tak drzwi miedzy naszymi mieszkaniami sa otwarte i pies sobie tak wedruje wiec nie powinna byc to dla niego duza tragedia.
 
Wlasnie o takie pierwsze przywitanie chodzi, ktore bedą musiały niektóre z Was przejsc.
Widziałam fantastyczna symbiozę malucha i yorka.
Piesek nie odstępowała dzieciaka ani na chwile, lizał mu nóżki a tamten sie zasmiewal w głos, nie dopuszczał nikogo obcego, bo zaraz jazgotał, zabawki mu przynosił. Super widok.
 
Dziewczyny ja jak zwykle wielkim turboprzelotem. Czytam wszystko, ale brak czasu na pisanie. Luize gratulacje! Tyle szczescia, pewnie szok Cie dalej nie opuszcza. Annika wspaniale, ze badanka w koncu dobrze wyszły:) zabieg pomogl^^ tak czulam ! Teraz czekasz na wizyte, tak?
Pole duzo sily:*
Ja aktualnie jestem w szpitalu. Czekam na badanie hsg. Wenflon jest, wszystko jest, stresior tez. Najgorsze to czekanie.
 
reklama
niebajka kciukasy za bezbolesne hsg i co najważniejsze pozytywny wynik badania :-)

Rano zrobiłam badania krwi i moczu w naszej przychodni w miasteczku na czwartkową wizytę, mam nadzieję, że nie będzie bakterii w moczu bo dowiem się jutro więc dopiero w środę mogłabym oddać na posiew a wtedy nie zdążę z wynikami na czwartek.
 
Do góry