reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Dziekuje...
Niestety M wszedł w ostatnia, terminalną fazę choroby, nie ma juz złudzeń.
Z mojej wiedzy i tych co się znają lepiej zostało nam jakieś 4 miesiące.
Przede mną najtrudniejszy czas. Tak mi się wydaje, ze bycie przy Kimś kto odchodzi jest znacznie trudniejsze niż ten czas, kiedy zostaje sie juz samemu jak palec.
W zależności od tego Która jakie ma poglądy proszę o modlitwę, energię, ciepłe mysli itd Żeby M jak najmniej cierpiał, a niestety ból jest wpisany w przebieg Jego choroby. Nie zasłużył.
 
Pole ode mnie masz wszystko i modlitwę i energię i ciepłe myśli i wszystko co tylko chcesz. Cuda się zdarzają więc wierzę, że mimo wszystko te teoretyczne 4 miesiące baaaaaaaaaardzo się wydłużą i będziecie jeszcze cieszyć się sobą. Oby tylko nie cierpiał ... Nie potrafię sobie wyobrazić co czujesz ale jesteś silną babką i dasz radę. Masz Kiciusia więc sama już nigdy nie będziesz ...
 
Ostatnia edycja:
Pole, macie miejsce w moich myślach, modlitwie i kierunku przesyłania dobrych myśli! CUDEM jest wasza rodzina - to piękny dar! głęboko wierzę, że kres czasu, który Wam pozostał, odsunie się!!!!!! wiary, siły i nadziei!!! mocno Cię przytulam, choć wiem, że nie lubisz....
 
Pole ja nawet nie wiem co napisać :-(los jest okrutny i tyle.... Nawet sobie nie wyobrażam co teraz przechodzisz...ale tak jak dziewczyny mówią jesteś silna kobietką. Życzę Wam cudu który potrwa dłużej niż te 4 miesiące
 
Pole, nie jestem tu dlugo, ale mysle o Was każdego ranka i kiedy kładę sie do łóżka i w ciągu dnia w pracy także.. wysylam kolejny strumien cieplych mysli i energii. Zycze Wam duzo miłości, milosci, i jeszcze raz miłości. Obyscie mogli byc razem jak najdłużej i jak najlepiej.

Napisze pozniej jak wizyta w klinice.
 
reklama
Do góry