reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Gos u Ciebie tez zalecalabym post, moze 2-3 dni, zeby sie armia nie spotkala ;)

Enni ja tez nie wierzylam w trzecie podejscie, trzymal mnie w pionie plan "B", czyli Bialystok, a jednak sie udalo :) Zycze Ci, zeby u Ciebie tez tak bylo.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lumia, po 12 godzinach od II iui dostałam jakies wstrząsu - nie ma pewności, czy były to powikłania, czy jakis wirus mnie dopadl. efekt był taki, że wylądowałam na 5dni w szpitalu podlączona do kroplówek z antybiotykami, lekami przeciwbolowymi, przeciwzapalnymi itd. potem 2tyg L4,bardzo zle się czułam.Gin bała się robić 3iui, dlatego trochę z tym zwlekalismy i dlatego to 3podejscie było dla nas wielką zagadką. bałam się bardzo, ale sprobowalam. nie miełam zadnych dolegliwosci po - zatem mozna przypuszczac, ze to nie iui spowodoło tak gwałtowną reakcję. z drugiej strony ryzyko powikłań jest.
 
Enni kope lat ;-)nie smutaj, bo zawsze jest nadzieja, trzymam nieustająco kciuki. Ostatnio nawet mega weteranki zachodzą w ciąży dzięki ivf :tak:

Anika dużo zdrówka dla Twojej babci. Mam nadzieję, że jej stan zdrowia polepszy się. Jeśli tak czujesz, że chcesz wykorzystać wszystkie swoje szanse w IUI to jak najbardziej próbuj. Moja ostatnia iui też była już taką niechętnie robioną, tak samo chciałam wykorzystać wszystkie szanse w iui

Yoanno Twój synuś jest cudny :tak:
 
Anika
Too mnie troszke zmartwiłaś, no ale niestety zawsze jakies ryzyko powikłań jest, nawet przy najporstrzych zabiegach...

A ja byłam dziś u lekarza, dostałam zastrzyk no i jutro zabieg!!!:nerd: Kurcze stresuję się troszkę...ehhh

A która z Kobitek w najbliższym czasie będzie mieć IUI???
pozdrawiam Was serdecznie.:-)
 
Anika pewnie że nie naiwne;)
Smerfeta,Kasik stare dobre weteranki:) dzięki za kciukasy.:-D Kasik ja też już brałam pod uwagę Białystok hehe ale chyba odpuszczam jak teraz się nie uda:)
 
reklama
Do góry