reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Wypytaj sie o wszystko i czy bank nasienia tez maja :) ja od krakowa to 1,5 godzinki autem mieszkam :) a mnie jeszcze jajniki nie przestaly bolec - czy to normalne? I brzuch mnie pobolewa od dolu :(
 
Anika przykro mi ze tak ten 2015 Cie nie rozpieszcza i przykro mi z powodu wujka. Nie wiem czy wy tez ale ja znam takie powiedzenie ze jak ktos z rodziny umiera to ktos sie wkrotce rodzi wiec mam nadzieje ze to bedzie wasze:-)
 
Gos
W Parents na bank maja. Zreszta na ich stronie masz cennik, co i jak;-) w Ludwin nie mam pojecia;-) popatrz na ich strone, choc cennika nie maja:/
 
Ludwin juz caly przeszukalam :) i cennika brak :( a z drugiej strony nie wiem czy bym zmienila klinike bo bardzo ufam mojemu doktorkowi ktory nie obwija tylko mowi jak to widzi :) jajniki i brzuch mnie ciagle boli :(
 
Poza tym wlasnie zrobilam test owu bo jutro lecimy do polski ( dla nie wtajemniczonych dostalam @ 2 dni wczesniej a zawsze mam co 28 dni jak w zegarku wiec to troche namieszalo bo boje sie ze bede u lekarza za pozno) i na tescie sa dzis dwie krechy ale jedna slabsza wiec licze ze jeszcze owu nie ma i jeszcze za 2 godz zrobie jeszcze raz bo zawsze robilam wieczorem a dzisiaj juz nie wytrzymalam i chcialam sprawdzic.
Dziewczyny a jak to jest z tym sluzem? Czy ktoras mi powie kiedy po tym jak jest sluz sa dni plodne? Czy to wlasnie wtedy?
 
reklama
Poza tym strasznie sie juz tym wszystkim denerwuje i juz bym chciala wiedziec jak moje jajo czy juz za pozno czy jeszcze bedzie szansa...
 
Do góry