reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Lumia urlopuj sie kochana i odpoczywaj:-*:-*:-* a moze zlapiesz wifi w hotelu to napiszesz jak Wam dobrze;-) no i laduj akumulatorki!!!
 
reklama
Dzień doberek a raczej bry wieczorek;)

Chciałam się przywitać z nowymi starymi "buźkami" :-D Tyle tutaj nowych dziewczyn że już nie ogarniam :tak:;-) Kochane powodzenia Wam życzę :)
 
Dzień doberek a raczej bry wieczorek;)

Chciałam się przywitać z nowymi starymi "buźkami" :-D Tyle tutaj nowych dziewczyn że już nie ogarniam :tak:;-) Kochane powodzenia Wam życzę :)

Enni a my ( te nowe) nie ogarniamy tych hmmm... zaawansowanych zeby nie powiedziec starych;-)

To moze zmodyfikujmy calkowicie nasza liste i zrobmy cos w stylu "wątkowe forumowiczki" i niech kazda po prostu napisze co u niej tak w skrocie?
 
Lumia, wypoczywaj i przywieź słonce :) co by ta wiosna na dobre z nami została:))

Diore, co do wyników Twojego męza, to myśle, że suplementacja ich nie poprawiła - po prostu teraz Twój facet ma lepszy czas i dobrze:) leki wplywają dopiero po 3miesiącach od ich przyjmowania, no i trzy miesiące trwa proces odnawiania nasienia. tak więc, po prostu u Twojego faceta zakonczył sie jeden "cykl", a zaczął kolejny:) Kciuki cały czas:)

Enni, ja jestem "stara" ;) pozdrawiam i kciuki moje masz zapewnione :)
 
reklama
Sliczna
Magda miala chyba co innego na mysli;-) w tlumaczeniu: witamy i mamy nadzieje ze Ci sie szybko uda:-D



kredka82 dzięki za wytłumaczenie mnie:-)

śliczna jeśli będziesz zaglądała regularnie to szybko się wkręcisz i nie potrzeba będzie żadnych tłumaczeń:-D

jak tak myślę to BOSZSZSZ jaka ja staarraaaa:szok:

udanego dnia
 
Do góry