reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Stacy może jutro uda Ci się znaleźć jakieś porzadne buty :)
Ja tez nigdy butów nie mogę znaleźć :/ jestem bardzo wysoka i wszystkie buty które mi się podobają są na wielkim obcasie , a mój M tylko 3 cm wyższy wiec z reguły zakładam płaskie cizemki:)
 
reklama
MagdaM dzieki:))) na pewno kupie kindlea i raczej wlasnie uzywanego:) pare książęk przeczytalam na telefonie, ale oczy strasznie sie mecza, dlatego zainteresowałam sie czytnikiem:) i ten ma wi-fi:)

niebajka
ja nie zwróciłam uwagi, że wkleiłam ci taki link z używanym, chciałam pokazać model i polecić sprzedawcę, bo bezproblemowa transakcja. ja za swojego funkiel nówka zapłaciłam jakoś 450pln. tak ma wi fi. :-)

Diore mam nadzieję że Tobie nie będzie to potrzebne:tak: ale proszę.

Wyświetl temat - Co jeść i robić by zwiększyć szanse na ciążę (cz.II) |

poczytałam na innych forach, blogach dziewczyn i wiele dziewczyn właśnie tą dietę poleca. Warto spróbować.
jestem w trakcie układani sobie diety własnie wg tych porad. niestety muszę gdzieś przez neta zamówić orzechy brazylijskie, bo całe miasto schodziłam i nic... aaaa teraz mi się przypomniała, że przecież otworzyli nowy sklep ze zdrową żywnością, jutro skoczę.

MagdaM jak glowa? Puscilo?

głowa jakoś nie bardzo kurcze, troszkę się martwię... boję się czy to nie po lekach które brałam ostatnio.
 
MagdaM, a jak schodzisz z encortonu? Moze stad te bole glowy:/

Co do kindlea musze usiasc i przewertowac dokladnie modele i ceny;) sprzedawca ktorego polecilas ma aktualnie ofercie tylko używane, wiec myslalam, ze tylko takie sprzedaje;) na szybko jak patrzylam w google, to sa i modele po 700pln, a tyle zdecydowanie nie dam;) to tylko czytnik^^ pytalam wsrod znajomych, zeby sobie pozyczyc, ale używają jedynie tabletow:/
Na razie nie szaleje z kasa, nie wiadomo co bedzie po crio.. jesli nie pyknie, to szykują sie wydatki na badania.

Stacy a czego szukasz? I w jakich pieniazkach? Ostatnio kolezanka kupiła przepiekne szpilki z nosem w migdalki, skorzane, mega wygodne za 150 zl.. gdzie? Na placu, na stoisku ze skorzanymi butami. W galeriowym sklepie kosztowalyby pewnie miliony.. jak wsadzilam noge, to sie rozplynelam:)
Kumpela wzięła 2 pary:p

Magda ja orzechy brazylijskie kupuje w auchan (sa tez w tesco), na stoisku z żywnościa na wage:) nie mialam w zwyczaju takich zakupow, ale pozeram ogromne ich ilości i taka opcja okazala sie najlepsza:) robie sobie wiekszy zapas i spokoj. Brazylijskie, nerkowce, prazone ziemne (do masla orzechowego), morele,zurawine. Lubie pdgryzac sobie wieczorem, albo wrzucić do owsianki na sniadanie;) moze jak bedziesz jechac,gdzies dalej na zakupy to mialabys okazje zajrzec do takiego marketu? W zdrowej zywnosci nie będzie bardzo drogo? Albo faktycznie z neta zamowic, jak mowisz..

Wkurzaja mnie takie stoiska ze zdrowa zywnoscia.. "ryz bezglutenowy" - 12 zl. A czy ktos widzial zeby ryz zawieral gluten? i masa innych przebitek cenowych. Nie moge no!

Marzen moj N. tez 3 centy odemnie wyzszy. z reguly lubie wygodne buty na plaskiej podeszwie, sportowe, ale jak juz sie odwalic to w piekne szpile, i troche jestem jednak wyzsza:p ale co tam:D my baby tylko zwracamy na to taką uwagę. N. to nie przeszkadza, a koledzy zazdroszczą N. pieknej kobiety i patrza tylko na moje nogi a nie roznice wzrostu Hahahaxd oj glupia ja :p
 
Ostatnia edycja:
Haha u mnie jest AZ 5cm roznicy:p
Wiec wiem o co kaman;-)

Orzechy brazylijskie kupuje w kauflandzie;-)

Ciesze sie razem z Wami z dobrych nowin, Aniko, Ememems;-)

Madziula
Przykro mi bardzo....niedtety nie pomoge, bo ja na clo reaguje, wiec nic innego nie mialam. Nie wiem co to za leki, czy to ganodrotopiny?bo jedyne co mi przychodzi na mysl to wlasnie to.
 
taka jestem dzisiaj zaaferowana, że nie pogratulwoałam Tobie Emenems pięknych widoków :) widzę, że do łatwo wzruszających się osób nie należysz, ale na pewno serducho mocniej zabiło ;)

Stacy, bedzie tu duża grupa podchodzących do działan w lipcu :) w kupie siła :p

Madziula, ten lek, którym byłas stymulowana to ganodrotopiny? może własnie ich powinnaś spróbować - nie należą do najtanczysz, ale mają dobrą skuteczność. na pewno nie jest CI łatwo, ale pamiętaj, że nie jest jeszcze sporo możliwości - wachlarz leków jeszcze się dla CIebie nie wyczerpał :)

Magda, orzechy w tesco dostaniesz i w kaufie tez :) pyszne są :) a Niebajka, nasza skarbnica wiedzy medycznej i zdrowżywnosciowej, dobrze pisze o orzechach i bakaliach ;)

Kredka, jak Ty przetrwałas w tym samochodzie? jak Twoja szyja?

Lumia, na jakim Ty jesteś etapie - nie masz sopki i się pogubiłąm :/

niebajko, myślę, że to bardzo dobry pomysł z tą histeroskopią i biopsją endometrium, gdyby trzeba było poszerzyć diagnostykę. ale głęboko wierzę, że już CI się to nie przyda :)

Stacy, a kiedy ta impreza ?:)

Smerfeta, dla pani doktor dzisiejszej wynik CA125 też jest spoko, wiec juz nie wiem, o co chodzi ;)


dzieki wielkie za wszytskie kciuki, myśli i inne fluidy płynące w moim kierunku!!! poszło dobrze:) lekarka konkretna, rzeczowa, długi wywiad zebrała, zbadała mnie i powiedziała, że bez problemu się zakwalifikujemy tylko AMH mam powtórzyć i oboje z B musimy wirusowe badania zrobic. poza tym wszystkie warunki spełniamy. Kazała się umawiąc na wizyte, jak juz zrobimy badania i bede w drugiej fazie cyklu. stwierdziłąm, że idę za ciosem i zapisałam się na 3 lipca z kilku powodów: bedę w drugiej fazie nowego cyklu (bedzie ocenic, czy torbiel zniknęła - póki co się zmniejsza), bedziemy miec wszytskie badania już, no i bedę po egzaminie na mianowanie, wiec na "luzie" bede mogła zająć się tym co wazne:)

co do AMH - koszt badnaia w Gamecie 110zł, a wynik bedzie jutro!!!! a u mnie w miescie 189zł i wynik byłby za 4 tygodnie! masakra, jak róznica!!!
 
Kurcze Anika dla mnie to szok z tymi wynikami. Ja tez placilam ok180zl i musialam czekac, chyba dwa tyg.
Swietna opcja!:-)

Wiesz bo z moja stpoka jest jak z aplikacja....sie robi:p hahsha
Ja teraz czekam na testowanko, w sumie to bete, bo w testy bawic sie nie chce.....jak juz wielokrotnie pisalam, mam do nich ograniczone zaufanie;-)
 
Dziewczynki
A ja mam do Was takie pytanie, intymne;-)
Mam chyba jakis problem. Myslalam, ze mam biala wydzieline po owu, ale zaczalam czuc dyskomfort, a ta biala wydzielibna zaczela sie troszke takA jakby z granulkami robic:-( ale nie ma nieprzyjemnego zapachu....

Nigdy mi sie to nie zdazalo, a teraz cos zlapalam 2 raz w ciagu 2 miesiecy:/
Czy to moze byc wynik czestych monitoringow, iui, droznosci?!?
Pojde do gin, ale dopiero po week, a chcialam juz zadzialac, zeby sie z tego co nie wyleglo.
W aptece pani mi polecila hexatiab i dokupilam jeszcze paleczki kwasu mlekowego....
 
Aniko:) ja tu skacze pod sufit:) za miesiac po torbieli nie bedzie sladu! I tak jak piszesz, na spokojnie zaczniesz procedure:)

Lumia jakis grzybek Ci sie przypaletal :/ mi tez po czestych podgladaniach robia sie takie rzeczy:/ w domu mam zawsze jakies opakowanie globulek w razie "w". Wystarczy, ze mnie tylko coś zapiecze i za chwile jest juz bialo:/ nawet na basen nie chodze zeby czegoś nie zlapac;)
Kuruj sie lekami z apteki, ale dobrze byloby i tak przeleczyc sie pixami od dr.dla pewnosci:) zycze szybkiej ulgi^^
Ps. Luteina dopochwowa odkwasza tez srodowisko pochwy i latwiej wtedy o infekcje. Tak.mi sie przypomnialo;)
 
Ostatnia edycja:
Lumia a uzywasz plynu do mycia do higieny intymnej? Bo jak nie to moze sie przestaw na taki bo chyba zawsze to jakos troche zapobiega.

Anika idziesz jak burza!!!! Strasznie sie ciesze ze jak czytam Twoje posty to doslownie przewija mi sie radosc miedzy wierszami:-) jak to sie wszystko szybko zmienia:-)

Moje plecy bola ale jak dotkne czegos albo jak sie o nie opieram. W sumie najgorzej bylo jak wstalam ale ogolnie to jakas zaczynam byc obojetna na bol bo kiedys to bym to bardziej przezywala i czula a dzisiaj mialam takie podejscie ze trudno ze boli nie mam wyjscia:-) i nawet jakos to znioslam. Nawet moj pan masazysta dzwonil dzisiaj zapytac jak sie czuje :-) moze mial wyrzuty sumienia ze mnie tak skatowal:-) a tak serio to milo z jego strony:-)

Co do obcasow to ja lubie takowe kupowac:-) ale nie do konca lubie w nich chodzic. Tez jestem wysoka i mimo ze moj m ma 190cm wiec moge zalozyc wysokie szpilki bo przy nim wygladam dobrze ale przy wszystkich innych jak wielkolud w takich butach:-) i na wszystkich z gory patrze:-) wiec szpilki to najlepiej na zasadzie zeby tylko sie pokazac i tyle:-) poza tym to ja w szpilkach nie moge prowadzic haha juz kiedys probowalam i mimo maxymalnie podniesionej kierownicy mialam za malo miejsca bo w szpilkach mam za dlugie nogi do prowadzenia haha.

Dobra ide spac. Slodkich snow kochane:-*:
-*:-*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lumia polecam zwykly Lactacyd, ten bialy z pomaranczowym. Odkad go uzywam nie mam zadnych infekcji (odpukac), nawet w ciazy nie mialam a podobno czesto sie zdarzaja. Mialam tendencje do infekcji, nawet prawie kazda wizyta na basenie tym sie konczyla. Wyprobowalam chyba wszystkie plyny dostepne na rynku i zostalam przy tym mimo, ze zapach mi nie odpowiada ale cos za cos. Nawet tej samej firmy np odswiezajacy nie chronil tak jak ten.
 
Do góry