reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Niebajko, piękna beta:-D

Kredko, złapałam podobnego doła po pierwszej nieudanej IUI. Też myślałam, że już nic nie stoi na przeszkodzie, że już wszystko jest optymalne. Piękne DWA pęcherzyki, książkowy śluz, bardzo dobre nasienie, drożność ok, hormony w normie, infekcja wyleczona. Myślałam "teraz się uda!" A tu dostałam takiego kopa w tyłek, że aż sobie usiadłam. Życie powiedziało "hola, hola, nie tak szybko, nie tak łatwo..." Uświadomiłam sobie, że za bardzo "chciałam", że za bardzo się licytowałam z Bogiem i samą sobą. A to nie tędy droga.
Też musiałam odpocząć. I też uważam, że moim jedynym ratunkiem jest in vitro. Założyliśmy z emkiem, że podejdziemy do trzech IUI, ale po cichu odkładamy już na in vitro. Kredka, wiesz, że zrobimy wszystko, co tylko się da, żeby zafasolkować. Jesteśmy silne babki :)
W międzyczasie moja koleżanka z pracy zaszła...ma 39 lat. To skoro jej się udało... :)
Teraz kiedy mamy taki bogaty bagaż doświadczeń, łatwiej nam spojrzeć na to wszystko z dystansem.
Uda się nam, nie ważne w jaki sposób, ale uda się!
 
Hej dziewczyny :) właśnie jestem po pierwszej wizycie po porodzie :( No to zaczynamy walke od nowa :) wszystko dobrze się goi,macica juz prawie obkurczona,dostałam skierowanie na powtórne badanie FSH,LH,AMH,oraz badanie nasienia, więc teraz czekam na @ :) a iui najprawdopodobniej we wrzesniu a teraz mamy dużo sie relaksować i.........może naturals :-D ale raczej nie z naszym nasieniem :( pozdrawiam was wszystkie :-) i kazde z osobna :-)
 
Emenems, piekny Stefan:-)
A ja mam jutro wizyte i zaczynają mi się w głowie głupie myśli... Obawiam się,że coś może pójść nie tak,że będziemy długo czekać. Dobrze,że potem od razu nad morze do Trójmiasta ruszamy, to najwyżej z rozpaczy do wody się rzucę...
 
Aniko nigdzie sie nie rzucisz! W gamecie chyba nie ma takich numerow! Wszystko bedzie git! Zaraz dasz czadu, a ja zostane forumowa ciotka:D

Emenems wspaniale! :)))) niech babel dalej zdrowo rosnie:*
 
Dziewczyny dzis radio mi przypomniało fajna stara piosenke Iry, mysle ze tekst pasuje idealnie do każdej z nas :)
Oczywiscie spiewalalm cała drogę!
"Nie ma nikt takiej nadziei jak ja
Nie ma nikt takiej wiary w ludzi i cały ten świat
Nie ma nikt tylu zmarnowanych lat
Nie ma nikt, bo któż to wszystko mieć by chciał
Tylko ja"
 
Anika nie przewidywalam innej opcji u Ciebie z egzaminem wiec zdziwiona nie jestem ;) ale gratuluje :)

Kredka skad ja znam ten stan? ;) Ja tez zaluje, ze az 5 razy podchodzilam do iui, za duzo stresu i strata czasu, moim zdaniem 3 to max.

Niebajka Twoja beta wymiata :)

Emenems Stefan rosnie jak na drozdzach, gratuluje zdrowego synka :)

Stacy widze, ze jestes juz daleko w walce o swoje szczescie, kciukasy :)

Pole i Blue wylazic z krzaczorow ;)
 
reklama
LIPIEC

3 – anika11 – wizyta kwalifikacyjna
8 - stacy - podglądanie pecherzykow
9 - niebajka - beta, progesteron IV
10 – enni – wizyta u gin
10 – kredka82 – podgladanko
10 - zuzik85 - wysoka beta
20 - niebajka - spotkanie z Kropkiem ♡
anika11 – przygotowania do ivf
lumia - iui
marzen88 - hsg

Aniko pelna moc dzis z Toba:***
 
Do góry