reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Niebajko jestem w szoku o takim:szok: ale nie mam nigdzie poradni immunologicznej. musiałabym się udać do Łodzi, Wa-wy. do Poznania mam 300 km w jedną stronę. nie mogę uwierzyć że nie ma nic we Wrocławiu. szukam wytrwale. będę obdzwaniać. muszę coś znaleźć.
brzuch, dzięki uspokoił się na tyle, że już wracam dziś do ćwiczeń i biorę się za mycie okien. miałam to właśnie zrobić przez urlop a dziś ostatni dzień a mi jeszcze trochę zostało :-)


i właśnie dostałam odpowiedź z kolejnego labo z Wrocławia że nie robią :-/ ale pani wskazała mi dwa miejsca gdzie mogę się dowiadywać więc będę się dowiadywać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Magda, to jest jakies niewiarygodne! przecież małym miastem nie jesteście!!! mam nadzieję, że jednak gdzieś znajdziecie! podobnie, jak Niebajka, szukałabym przy szpitalach. a sprawdzałaś w Alab?

Niebajko, no mam cichą nadzieję, że u mnie przebiegnie to właśnie tak, jak napisałaś :) ale wiem, wiem - nie ma co się nastawiać:/ nie takie rzeczy nam wyskakiwały, nie?
jak się dzisiaj masz? czy rutinioscorbin i paracetamol dają radę? przytulam!!!

Emenems, w szoku jestem po tej info o spray!
 
Magdo a Wrocław masz najblizej? Może jakos pomogę Ci poszperac? Mozna np zadzwonic do jakiejś kliniki niepłodności we wro i powinni Ci dac namiary:) gdzieś te pacjentki na wyniki wysyłają!

Dzwonilas do labu na Weigla?
diagnostyka.4wsk.pl

Oni maja jakis oddział immuno, bo dla mojego N szukalam.

Aniko priva naskrobalam:)
Wiesz, ze ja Tobie to jsk najmniej wyboistosci z całego serca zycze. Kciuki wymietolone do granic możliwości.

Moje chorobsko ma 2 wyjscia, albo zrobi sie z tego masakra i pojdzie antybiotyk, albo pusci.. na razie sie wykanczam. Przypuszczam ze to wczorajszy stres mi dołożył.

Magda spróbuj jeszcze tu: all-med.wroclaw.pl 71 341-71-23 pisza ze robia badania immuno. Limfocyty, granulocytt komórki NK
 
Ostatnia edycja:
anioko natychmiast poszłam za twoją radą. sprawdziłam na stronie Alab, jest w ofercie. dzwonię i nie uwierzycie: mają w ofercie, ale nie robią:szok: gdyż jest to badanie które należy wykonać natychmiast po pobraniu krwi. czyli potwierdza się to co powiedziała mi babka w diagnostyce. nic to czekam na info z Instytutu Immunologii we Wrocławiu. a na stronie tego instytutu znalazłam jeszcze kilka ciekawych badań immunologicznych do wykonania. ale po kolei:-)
 
niebajko kochana moja Ty. bardzo mi pomogłaś. zadzwoniłam do ALL-MED i tam robią to badanie. aktualnie mają przerwę, ponieważ jest to badanie skomplikowane i poszykują lepszego dostawcy "czegoś tam", ale pani powiedziała że mam zadzwonić za dwa tygodnie bo wtedy już powinna wiedzieć kiedy wznowią wykonywanie tego badania i będziemy mogły się umówić na termin pobrania krwi. serce mi urosło bo była to pierwsza osoba (laborantka) która dokładnie wiedziała o jakim badaniu mówimy i w jakim celu chcę je wykonać. także spokojna już jestem.


niebajko
wysyłam Ci moc pozytywnej energii i tańcami przepędzam tę chorobę:-)


anika jak zastrzyki?

lumia, M26 co tam jak tam?? odezwijcie sie


stecy &&&
 
Magda tancze razem z Toba, ale z radości, ze moglam pomoc :) baaardzo się ciesze!
Zapraszam na kawe i ciastko jak bedziesz na pobraniu:D

Teraz to okna same sie myc beda;)
 
reklama
Do góry