reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Marzen, ja na szcescie mam umowę, ale bardzo to jeat denerwujace, ze czlowiek nie wie, na czym stoi i w maju ma palpitacje serca... ja w zasadZie co roku mam zmniejszenie etatu, a we wrześniu dostaje tyle godzin, że ho ho! Życzę Ci, byś w przyszłym roku nie musiała się tym przejmować :)

Lumia, odrobina empatii pani z okienka i pewnie bylabys na liście... co za franca:/ a może spróbować raz jeszcze? Może będzie inna i się uda?
 
reklama
Lumia wlasnie zapomnialam dopisac ze moze bys sama tam poszla i wyczaila moment kiedy ktos inny bedzie w okienku? A moze warto powiedziec pani kawalek Twojej historii to moze poczuje sie czlowiekiem? I wiecie co to jest kolejny przyklad dlaczego lubie irlandie.. bo jezeli miala bym podac glowna roznice miedzy pl a irl to taka ze w odroznieniu od polakow irlandczycy nie robia problemow tam gdzie ich nie ma. W pl jak idziesz do urzedu i nie jestes pewna jak wypelnic jakis papierek to pani w okienku nakrzyczy ze przychodzisz nieprzygotowana a w irlandii w takiej samej sytuacji pani z okienka wezmie papierek i go sama przy tobie wypelni bo przeciez sie na tym lepiej zna wiec jak moze pomoc to czemu nie:-) ma ten kraj wiele wad ale ludzie sa zaleta(oczywiscie sa wyjatki). Ja wiem ze jezeli kiedys wrocimy to bedzie sie ciezko przestawic...
 
Witajcie,dziękuję wam ale ja naprawdę myślę że wszystko się sprzysięga przeciwko mnie :-(i po prostu psycha mi siada od tego wszystkiego :-( Bo niby jestem płodna,i zapas jajców też mam niby sporo i jak do tej pory rosły jakoś :-( Może to przez ten puregon,ostatnio trzy razy miałam gonal :no: nie wiem już mi we łbie się kotłuje od tego wszystkiego :-(
Aniko dawkę mam zawsze 75ml i płacę 100% tylko IUI mam za darmo :-(
 
Kredko u nas tez sie to zmienia... ja ostatnimi czasy zlego słowa nie moge powiedzieć na urzednikow... wprowadzili u nas tez cos takiego jak konkursy na przyjazny urząd i naprawde pomagaja:/ pit mi pani przy okienku poprawiala, w komunikacji tez mi Pani pomogla bo powinna odeslac mnie z kwitkiem..
A co do opowiadania seoich historii to wydaje mi sie ze każdy kto tam trafia ma swoja historie i pani by sie nie wzruszyla...
Ale Lumio probowalabym innej dupe zawracac:p co za wstretna baba no....:(

Dziewczyny nie dajcie sie jesieni!
Beti pechol moze jeszcze podskoczyc - nie panikujny! Trzeba byc dobrej mysli!

Pozdrawiam z pracy:*
 
Ja też wczoraj doświadczyłam sympatii pani z okienek w osiedlowej przychodni (a ona jest rodem z prl)- skończył mi się encortonni chciałam do swojej rodzinnej wtajemnicOnej, ale jej nie było juz:/ i babki z okienka same z siebie zaproponowała innego lekarza już za 5min, bo przeciez jak tylko po receptę to "co Pani będzie czekać" byłam w szoku! Bo one zawsze były na nie z takimi kombinacjami. Szok! 10 min później miałam receptę w rece!
Myślę, że wszystko zależy od ludzi i od dnia... ale faktem jest, ze wiele się w urzędach w Pl zmienia ;)
 
Lumia co za baba... kiedyś z Kasik zamienilysmy się terminami wizyt u genetyka. Nie było żadnego problemu. I udało się to załatwić telefonicznie

Beti może po prostu Twój organizm chce odpocząć?

Anika wiem, że ciężko uwierzyć :) to jak piękny sen, z tym że się nie obudzisz ;)

Kredko ja ostatnio w urzędzie też napotkalam miłe panie. Przez telefon wszystko wytłumaczyła, przelączyła do innej, a ta też wszystko ładnie podała :)
 
Aniko czyli czas się oswajać na dobre z lokatorem :-) (moja z tego tygodnia to 19840 :-) )

My dziś na wizycie byliśmy i serducho biło u naszego 6mm szczęścia :-)!!! Dalej plamie,lekarz niezbyt wie dlaczego,ale mówi,że z dzidzią jak najbardziej ok i na bieżąco będziemy kontrolować. Luteina, leżymy i musi być dobrze :-)
 
reklama
Do góry