reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Marzen, po tyłku dostaniesz! napiszę po raz kolejny... mi przy becie ponad 300 ledwo blada kreska wyszła, wiec Twoja ma jeszcze czas, bo na pewno poniżej 100 jest! no ej! testem się nie sugeruj!
 
reklama
Magda, zuch dziewczyna :) bardzo Ci kibicuję!

Lumia, jak tam? napisz, co u Ciebie:)

M26, za Ciebie tak jak i za inne testujące, trzymam mocno kciuki :)

Zuzik, niech synek zdrowo rośnie pod Twoim serduchem :)

wiem, że temat prawie nikogo tu nie dotyczy, ale od 1 listopada do stymulacji ivf i crio wymagane są nowe badania (z krwi i posiewy). dowiedziałąm się o tym z innego forum i tak sobie myślę, że kliniki powinny o tym informować, bo potem parom przesuwają transfery o miesiąc, bo np posiew jeszcze nie wyhodowany :/ zadzowniłąm dzisiaj do swojej klinki, dowiedziałąm się, co i jak i w ten sposób na niedzielnej wizycie gin pobierze posiewy i będą miała je ze sobą i nie będę się stresowac, że do crio nie zdążę... oczywiscie badania z włąsnej kieszeni płatne :D
 
Magda,
od 1 listopada do stymulacji ivf i crio wymagane są nowe badania (z krwi i posiewy: HBc przeciwciała, toxo igg, igm, różyczka igg, igm, cmv igg/igm, cytologia, biocenoza pochwy i wymaz na chlamydię)

w perspektywie crio, co którego mam podejsc na poczatku stycznia, zadzowniłąm wczoraj do swojej klinki, dowiedziałąm się, co i jak i w ten sposób na niedzielnej wizycie moja gin oprócz usg pobierze też posiewy i będą miała je ze sobą i nie będę się stresowac, że do crio nie zdążę... oczywiscie badania z włąsnej kieszeni płatne 
 
LISTOPAD

29 - anika -
wizyta kontrolna przed crio
30 - M26 -
beta hcg

GRUDZIEŃ

Lumia -
beta hcg
marzen88 -
beta hcg
5 - beti -
:) ślub :)
8 - Kamisia -
wizyta kontrolna u gina
9 - stacy -
kontrolne usg genetyczne
10 - stacy - wizyta kontrolna u gina
18 - zuzik -
wizyta kontrolna u gina

STYCZEŃ

Anika11 - crio :)
Kredka - zmiana kliniki, diagnostyka emka :)
 
Ostatnia edycja:
rozumiem, że Ty to piszesz z perspektywy osoby korzystającej z programu rządowego?

zdziwiona jestem bo ja podchodząc prywatnie te badania robiłam przed każdą procedurą. ale chamówa że musisz płacić za nie, kuźwa co za kraj za darmo, ale płatnie:wściekła/y:
 
Tak Magda, podchodzę do rzadowki. Ta sa "nowe" badania po 1.11 i muszę je uzupełnić. W niektórych klinikach są na NFZ, u mnie nie :/ jak będę je powtarzać, to już będą w programie :/ taki myk :/
 
Hej Dziewczynki:)

Zuzik
Gratki wielkie:) Rośine w siłę Młody:)

Magda
Czyli oficjalnie wystartowałaś:)

Aniko,
Co u mnie.....
W pracy kocioł straszny siedzę od 6-20....ehhh
Alle wczoraj wyszłam wieczorem ze znajomymi ze studiów, oczywiście od razu z pracy...
Miałam ochotę na hamburgera - chodził za mna strasznie, oczywiście był mega pyszny tylko jak wracałam to myslałam,że puszcze pawia.
Coś z cycorami też się dziwnego dzieje.
Rano miałam test jszczee więc nasikałam - blada kreska wyszła - nawet mąż stwierdził, że jest, więc stwierdziłam sruuu na bete. I jest 37.2!!!!
Dziewczyny tak strasznie się boje! Nawet się nie potrafię cieszyć...
 
reklama
Lumia, kochana! Życzę Ci z całego serducha, by byl prawidłowy przyrost i piękny, zdrowy rozwój Kropka :)


Ps. Rozumiem Twój strach... ale! Miejmy nadzieję, ze nic dwa razy się nie zdarza! A tymczasem radość oszczędna, a nadzieję wielkie :*
 
Do góry