reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak ułatwić zajście w ciażę?-pozycje i specyfiki

cześć dziewczyny
udzielam się na bb dość długo ,ale tego wątku nie widziałam, zapraszam wszystkie ,które mają coś do powiedzenia na temat jak łatwo zajść w ciąże?jakie pozycje są dobre i czym się wspomóc :-)ja mam tyłozgięcie macicy i z chęcią dowiem się w jakiej pozycji najlepiej zajść....
pozdrawiam
 
reklama
Kochane lekarz zapisał mi agnuscastus czy komuś pomógł zajść w ciąże dostałam je że względu na uregulowanie cykli ale z mężem staramy się o kolejna dzidzie.. i tak mnie ciekawi czy komuś pomogło ogólnie z córką też miałam problem i dopiero w trzecim Cyklu ujrzałam piękne dwie kreseczki
 
Coś słyszałam, że są pozycje, które pomagają zajść w ciążę. Ale nie wiem na ile to prawda, a na ile przypadek. W każdym razie pamiętaj o przyjmowaniu kwasu foliowego, ale nie tylko, bo magnez, jod i witamina D też są niezwykle ważne, żeby maluszek, jak już się pocznie, dobrze się rozwijał.
 
Zawsze korzystam z forum kiedy ja czegoś potrzebuje. Później obiecuję sobie, że ja też napiszę i tego nie robię :/ Tym razem jest inaczej. Udało mi się zajść w drugą ciążę. Za każdym razem 4lata temu i teraz trwało to pół roku. Wiele potrafi zdziałać nasza głowa. Za pierwszym razem zaszłam w ciążę w cyklu, w którym brałam antybiotyk byłam chora i skazałam ten miesiąc na straty, a tu niespodzianka. Mam tyłozgięcie macicy i wtedy stosowaliśmy pozycję od tyłu i zadziałała :) Poza tym głowa nie myślałam o staraniach w tym cyklu. Teraz również pół roku. Cykl wcześniej znów antybiotyk plus stres co pierwszy raz spowodowało wydłużenie cyklu do 35dni. Za każdym razem jak już się staraliśmy cykle mi się rozjeżdżały. Zdawałam się na kalendarzyk kalbi, a przede wszystkim na własne odczucia - mamy największą ochotę na sex w dni płodne :) W kolejnym cyklu wydawało mi się że się nie uda a miałam ochotę na seks codziennie i się temu poddałam. Nie co 2 dnia jak doradzają przy staraniach - efekt dwie kreseczki. Mam 36 lat więc różnie to mogło i nadal może być. Ale chyba za dużo myślimy - ale weź tu nie myśl jak jesteś kobietą i Ci zależy. Pozdrawiam dziewczyny
 
Do góry