reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak ułatwić zajście w ciażę?-pozycje i specyfiki

Ja uważam że nie ma co przesadzać:happy:
Będąc w ciąży z synkiem brałam tylko kwas foliowy i może przez 3mies falvit wit.
nic więcej... nie faszerowałam się :no:

Dla mężczyzn najlepszy jest podobno sok pomarańczowy! :tak::-)

Pozdrawiam!
 
reklama
Nie moge przestac o tym myslec, wszyscy doradzaja: wyluzuj, nie mysl o tym, odpusc, nie stresuj sie tym... ale kochamy sie mezem bez zabezpieczenia od roku a ja nadal nie zaszlam :( Czuje sie mega sfrustrowana... Czu ktoras z Was czuje sie podobnie? Co robicie zeby wprawic sie w bardziej pozytywny nastroj ??? I podejsc do tego bardziej na luzie? Podzielcie sie swoimi sposobami!
 
pyziu a moze zaczniesz porzadnie czytac forum i pisac na wątkach juz istniejących gdzie wiekszosc dziewczyn ma takie same problemy i moze ci pomoc, a nie zakladasz co chwile nowe wątki!!!!
 
wow, przepraszam... wybacz ze nie jestem w stanie przeczytac wszystkich watkow jakie sa zamieszczone na babyboom.
mozesz mi powiedziec co ci tak okropnie w tym przeszkadza? Myslalam, ze po to ta strona jest.
 
forum nie jest raczej po to zeby za kazdym pytaniem zakladac nowy wątek ...
jest mnóstwo watków na których siedzi bardzo duzo dziewczyn z takim problemami jak twoje i bardzo chetnie ci pomoga i odpowiedza na wszytskie pytania, dlatego bez sensu jest zakladanie nowych watków.... i nie chodzi o to zebys przeczytala wszystkie posty bo to nie realne ale na innych watkach są dokladnie te tematy omawiane o ktorych piszesz a tu jak widzisz nikt ci nie odpowiada, bo dziewczyny siedza na zaludnionych juz watkach i nie ma sie o co obrazac....
 
Mmm mnie cykl pomogl wyregulowac Castagnus - to jest lek ziolowy... Ale moje rozregulowanie bylo spowodowane podwyzszona prl...
Co do owulacji to nie wiem.... jestem dopiero w trakcie diagnozowania i pewnie za chwilke dopiero bedzie jakas proba leczenia...
 
u mnie ta podstawowa prolaktyna jest w normie, tylko ta po obciążeniu wzrosła 8 razy, progesteron, testosteron, estradiol , TSH i TH4 też w normie, a dzisiaj mam 21 dc a skoku temp ani śladu:(
 
Widzialam Twoj poprzedni cykl i tam byl skok... Przeciez kazdej z nas zdarzaja sie cykle bezowulacyjne wiec moze akurat masz taki cykl... A robisz testy owu??
Ja biezacy cykl tez mam dziwny i tez moze byc bez owu....
 
Ostatnia edycja:
reklama
tak tylko coś takiego zdarza mi się co 2 cykl, niby lekarka stwierdziła że jeden jajnik mi nie pracuje, ale nie dala żednych leków, a zleciła tylko badanie hormonów, w środę znowu do niej idę,i myślałam że jeśli mi nic nie przepisze to może coś jej zasugeruję
 
Ostatnia edycja:
Do góry