reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak ułatwić zajście w ciażę?-pozycje i specyfiki

Nie pracuje tzn nie wytwarza zadnych komorek jajowych?
Moze trzba go zmusic do pracy jakimis lekami? A moze zmienic lekarza.... ja od listopada 2008 przerzucilam 6 lekarzy....
 
reklama
tak stwierdziła, pójdę jeszcze do niej w środę i zobaczę co powie na wyniki badań
a ty długo już się starasz??
 
to trochę późno... zresztą s tego co piszą dziewczyny na innych wątkach lekarze nie bardzo się przejmują jak się do nich idzie po kilku miesiącach nieudanych starań
 
Mam pytanko. Staramy sie o drugie dziecko już ponad pół roku ale po każdym stosunku zaraz się podmywamy (wiele lat leczyliśmy wszystkie mozliwe infekcje tych okolic i jest to klucz do naszego sukcesu) na początku wątku dziewczyny polecają jednak półgodzinne leżakowanie czy myślicie że to działa? albo że ja od razu wypłukuje spermę że w ten sposób utrudniam? przecież niby co ma się dostać to sie dostanie od razu:sorry:
Pierwsze dziecko udało nam sie od razu jak tylko zaczęliśmy sie starać
 
Witam :)))) juz rok staramy sie o dziecko i narazie bezruzeltatow , przeszlismy juz bardzo duzo badan i wszystko jest ok ( juz mamy jedno dziecko ) , tydzien temu bylam u ginekologa , ktory zaproponowal mi HORMEEL , oczywiscie go kupilam i pije , chcialabym aby wypowiedzialy sie dziewczyny ktore mialy kontakt z tymi kropelkami , jakie byly rezultaty , ja pije go juz tydzien , czuje sie po nim super ale temperaturka stanela mi w miejscu , dzis mam juz 37 dzien cyklu a skoku brak :-(
 
witam, chciałam zapytać czy któraś z was brała primolut nor i zaszła w ciążę??
lekarka kazała mi stosować go od 16 do 25 dc, i mocno się starać o dzidzię, ale doczytałam że lek ten może nie dopuścić do implantacji a nawet uszkodzić płód, powinnam zacząć go brać jutro i nie wiem co robić, może ktoś mi coś poradzi??
 
a jaki jest sklad? bo wiem ze w ten sposob stosuje sie luteine lub duphaston... nie pomieszla twoja lekarka czegos?? jak to progesteron to jest ok

poczytalam w necie, niby to odpowiednik progesteronu ale jako cos w rodzaju sterydow i pisza ze nie brac w ciazy wiec ja bym nie brala i poszla do innego lekarza... jak masz watpliwosci, nie ufasz swojemu lekarzowi to idz na konsultacje do drugiego a nawet trzeciego..

a jakie masz wskazania do brania tego leku?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry